نکونام – فکری؛ تقابل دوباره بعد از جنجال نیم فصل

فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در شرایطی امشب در چارچوب لیگ برتر برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت که سرمربیان دو تیم چالش بزرگی را در نیم فصل اول برابر یکدیگر پشت سر گذاشتند....

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان امیدوار است تیمش با برتری در دربی جنوب مقابل نفت مسجدسلیمان همچنان شانس دستیابی به سهمیه آسیایی را برای سرخپوشان اهوازی دنبال کند و این در حالیست که محمود فکری نیز روی نیمکت حریف، چشم به امتیازات این جدال دوخته تا شرایط مناسبی در جدول پشت سر بگذارد.

تقابل دو مربی اما با حواشی زیادی همراه خواهد بود و باید دید پیش از شروع دیدار دو تیم، هافبک‌های سابق استقلال چه برخوردری با یکدیگر خواهند داشت. محمود فکری که در نیم فصل اول هدایت تیم استقلال را برعهده داشت، در جدال با فولاد خوزستان در اهواز حواشی بزرگی را پشت سر گذاشت. از ماجرای درگیری شیخ دیاباته و اعتراض نسبت به تعویض تا فراموشی مصدومیت محمد دانشگر و البته در نهایت جملاتی که در گفتگو با قاسمی نژاد هافبک فولاد خوزستان بر زبان آورد و انتشار آن جنجال بزرگی را شکل داد.

اکنون باید دید محمود فکری و جواد نکونام در این تقابل چه سرنوشتی را دنبال خواهند کرد و شرایط به سود کدام تیم پیش خواهد رفت.

تگ ها


محمود فکری فولاد خوزستان نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران جواد نکونام لیگ برتر خلیج فارس فوتبال