نکونام محکم و مقتدر عین دوران فوتبالش

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران و یکی از بهترین های ایران در چند سال اخیر درپست مربی گری هم شروع خوبی داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شکست استقلال و پرسپولیس  در هر زمینی و در هر تورنمنتی سخت است و برای رسیدن به آن بایدخیلی تلاش کرد و این بر هیچ کس پوشیده نیست.


روز گذشته در اهواز فولاد خوزستان موفق شد استقلال را دو بر یک شکست دهد و شکوه این پیروزی که با هدایت جواد نکونام بدست آمد در جنجال های داوری و اخراجی ها استقلال دیده نشد.


جواد نکونام که با سابقه کاپیتانی در اوساسونا در لالیگا و لیگ برتر ایران سابقه بازی در تیم استقلال را نیز دارد پس از آویختن کفش ها خیلی زود به جرگه مربیان ملحق شد و موفق شد نساجی مازندران از لیگ یک به لیگ برتر برساند .او که امسال سرمربی فولاد شده است ،این تیم را در ۲۱هفته با کسب ۳۶امتیاز تنها یک امتیاز با رده دوم جدول فاصله دارد ویکی از مدعیان کسب سهمیه و حتی قهرمانی در۹هفته پایانی مسابقات تبدیل کرده است.


نکونام  با تجربه بالای بازی در یکی از بهترین لیگ های جهان فوتبال و سال ها کاپیتانی تیم ملی ایران در تورنمنت های مختلف و کاپیتانی های متعدد در اوساسونا و استقلال در دوران بازیگری و قدرت رهبری خوب در کنار زمین و کاریزمای مناسب نزد بازیکنان  به یکی از سرمایه های جوان فوتبال کشور  در مربیگری بدل شده است  که می تواند دانش خود را از سال ها تجربه در سطح یک فوتبال جهان به بازیکنان انتقال دهد. به جرات می توان گفت اضافه شدن فولاد به مدعیان کسب سهمیه و حتی قهرمانی بعد از سال ها دوری این تیم از قدرت های درجه اول کشور از کنار حضور نکونام خوش نام در این تیم به عنوان سرمربی و تیم مدیریتی خوب این باشگاه است .

بیشتر بخوانید:
فولاد ۲ استقلال ۱؛ شکست آبی نه نفره در اهواز
«رشت زاِی» سوهان روح استقلال در جنوب (عکس)

ارسلان مطهری قربانی اصلی استقلال در جهنم اهواز

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد جواد نکونام جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال