نکونام: منتظری دوست دارد لژیونر شود/ یک بازیکن از جمع ما جدا می‌شود

جواد نکونام سرمربی فولاد در رابطه به احتمال جذب پژمان منتظری توسط این باشگاه مدعی شد کاپیتان سابق استقلال به دنبال بازی در خارج از کشور است....

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: می‌خواستیم در خارج از کشور اردو بزنیم اما به دلیل شرایط اقتصادی باشگاه در کشور و در تهران اردو زدیم.

به گزارش مدال، جواد نکونام در حاشیه تمرین تیم فولاد خوزستان در تهران در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت تیم فولاد  اظهار داشت: همانطور که گفتید تیم ما سر زمانی که نیاز داشتیم وحتی زودتر تمرینات را شروع کرد. ۴ روز در اهواز بودیم و بعد به شهرکرد رفتیم و با توجه به گرمای اهواز و تمرینات پرفشار تمرینات را در تهران دنبال می‌کنیم. اردوی بعدی ما از روز شنبه شروع می‌شود. می خواستیم در خارج از کشور اردو بزنیم اما به دلیل شرایط اقتصادی باشگاه در کشور و در تهران اردو زدیم.

وی در مورد جذب بازیکنان گفت: بازیکنان مد نظرمان قراردادشان تمدید شد و بازیکنان مدنظرمان را با توجه به بودجه ای که داشتیم جذب کردیم. ما دستمزد میلیاردی نداریم که به بازیکنان بدهیم. هیچ بازیکنی نداریم که دستمزد میلیاردی بگیرد. به جز بازیکنان خارجی. راهی را می‌رویم که فولاد دیگر نیازی به خرید بازیکن جدید نداشته باشد.

سرمربی فولاد در مورد اینکه هدف این تیم در لیگ برتر چیست؟ گفت: هدف ما این است که بالای جدول باشیم همه تیم‌ها برای این هدف می آیند اما رقابت در بین ۶ تیم بالای جدول که هزینه‌های خوبی انجام می‌دهند و بازیکنان گرانقیمت می‌گیرند ما هم می خواهیم در جمع تیم های بالای جدول باشیم.

نکونام در مورد اینکه تیمش همه کارها را به موقع انجام داده گفت: باشگاه فولاد نیازی به گفتن من ندارد همه می دانند که باشگاه خوبی است و  مردم چقدر به فولاد علاقه دارند. ما جا به جایی زیاد داشتیم و نیاز به هماهنگی داشتیم . جذب بازیکنان هم پروسه‌ای بود که انجام شد البته  جذب بازیکنان مورد نیاز کمی دیر شد. ما تیمی نیستیم که بازیکنی با دستمزد ۲-۳ میلیارد تومانی بگیریم. نزدیک چنین بازیکنانی هم نمی توانیم برویم.

وی در مورد احتمال جذب پژمان منتظری گفت: پژمان بامن صحبت کرد و گفت  دوست دارد خارج از کشور بازی کند و گفت اگر توانست می‌آید اما هنوز اتفاقی رخ نداده است.

وی در مورد جذب عبدالله زاده  و اینکه قرار است بازیکنی از فهرست تیم کنار برود گفت: بله صدرصد این مساله را اعلام می‌کنیم.

سرمربی فولاد در مورد برنامه آماده سازی تیمش گفت: فردا با تیم قشقایی در تهران داریم و اردوی مان تمام می‌شود و سپس یک اردو در تهران داریم و در جام ۴ جانبه‌ای با حضور پرسپولیس، سایپا و فولاد که تیم چهارم را نمی‌دانم شرکت می‌کنیم.

نکونام در مورد اینکه شروع لیگ هنوز مشخص نیست، گفت: برای تیم ما خوب نیست زیرا ما سر موقع تمرینات را شروع کردیم زیرا یکی از تیم‌هایی که ضرر می‌کند تیم ماست.

نکونام تصریح کرد: اگر در همه کارها قانون اول باشد و بعد اجرا کنیم خوب است به شرطی که بعد عوض نشود. من خودم در ورزشگاه فولاد رفتم و حیف است که چنین اتفاقاتی در آن ورزشگاه در فینال جام حذفی رخ داد.

وی در مورد فهرست بازیکنان تیم ملی گفت: قطعا بازیکنان بیشتری از فولاد به تیم ملی می‌روند و لیست سرمربی تیم ملی برای همه قابل احترام است و باید به نظرش احترام گذاشت.

نکونام در مورد جذب بلبلی گفت: ما با او قرارداد بستیم قبل از اینکه تیمی بخواهد با او مذاکره کند اما او با باشگاه استقلال  رفت و با این باشگاه تمرین می‌کند اما باید ببینم که قانون در مورد بازیکنان چه می گوید تا دیگر چنین مسایلی پیش نیاید.
وی در مورد جذب کولی بالی عنوان کرد: کولی بالی در شهرکرد بامن قرارداد بسته بود اما گفت رسانه ای نشود تا من پولم را بگیرم و گرنه ما خیلی وقت پیش با کولی بالی قرارداد بسته بودیم.

اخبار مرتبط:
رضایی: بلبلی بازیکن ما است و به دلیل جوانی‌اش جدا تمرین می‌کند!

تگ ها


جواد نکونام باشگاه فولاد تمرینات فولاد فولاد خوزستان نقل و انتقالات فولاد اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فولاد خوزستان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال