نکونام: نفرات فعلی ایده آل من نیستند

سرمربی فولاد معتقد است که تیمش شرایط متفاوتی با گل گهر دارد....

به گزارش ورزش سه، فولاد بعد از سه مساوی متوالی فردا در چارچوب هفته دهم لیگ برتر باید مقابل گل گهر به میدان برود. جواد نکونام، سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از بازی فردا برابر گل گهر گفت: از سالی که تیم گل گهر سیرجان به لیگ برتر صعود کرده، برنامه ریزی خوبی داشته اند و آنها توانسته اند شرایط تیمشان را سال به سال بهتر کنند. آنها با برنامه جلو آمده اند و با هزینه هایی که می کنند برای آینده باشگاه و استانشان برنامه های خوبی دارند.

او ادامه داد: به نظرم کار خوبی در اینجا صورت می گیرد و امیدوارم تداوم داشته باشد. گل گهر یک تیم خوب، جوندار و با برنامه ای است. انتظار یک دیدار سخت و سنگین را داریم و آماده این بازی هستیم تا بتوانیم فردا بهترین عملکرد را جلوی تیم خوب گل گهر سیرجان داشته باشیم. 


سرمربی فولاد با اشاره به تفاوت شرایط دو تیم تاکید کرد: می دانیم که آنها اکنون در بهترین شرایطشان هستند. شرایط ما ایده آل نیست ولی خوب است. همانطور که بارها در هفته های قبل گفته ام، نفراتی که برای این بازی در اختیار داریم، ایده آل من نیست ولی شرایط تیمی ما خوب است. سعی می کنیم شرایطی که در تیم ما حکمفرماست مانند مصدومیت هایی که داریم، محرومیت هایی که گریبان ما را گرفته و مشکلاتی که برایمان در این مسیر به وجود می آید را کنترل کنیم.

نکونام در پایان اضافه کرد: سعی می کنیم در بازی فردا بهترین عملکرد را داشته باشیم، با تمرکز بالا بازی کنیم و می دانیم تیم گل گهر، تیمی است که در فاز هجومی خطرناک است و نقاط ضعف آنها را شناسایی کرده ایم. امیدوارم بتوانیم فردا با تمرکز بالا و برنامه های تاکتیکی که داریم، بازی خوبی انجام دهیم. فکر می کنم فردا بازی خوبی از جانب هر دو تیم را مشاهده کنیم و امیدوارم ما نیز بازی خوب و قابل قبولی را به نمایش بگذاریم و ان‌شاءالله موفق باشیم.

تگ ها


فولاد خوزستان جواد نکونام