نکیسا: باید انرژی جدیدی به فوتبال تهران بدهیم

نیما نکیسا نامزد ریاست هیئت فوتبال استان تهران در مورد اهدافش و شرایط فوتبال تهران صحبت کرد...

نکیسا: باید انرژی جدیدی به فوتبال تهران بدهیم

به گزارش مدال، نیما نکیسا درباره ثبت‌نام در انتخابات ریاست هیئت فوتبال استان تهران گفت: شاید یک خانم 70 ساله هم استعداد سرشار بچه‌ای را بشناسد، اما من و شما باید این بچه را حفظ کنیم. برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشور باید با هم یکی شویم و برای رسیدن به ریاست، یکدیگر را لِه نکنیم. ما باید قابلیت‌های خود را روی میز بگذاریم و به این نتیجه برسیم به درد این سمت می‌خوریم یا خیر.
وی با اشاره به سابقه خود گفت: من سال‌ها در پرسپولیس و تیم ملی بازی کردم،  اولین دروازه‌بان تاریخ آسیا هستم که با باشگاهی اروپایی قرارداد بستم، به سه زبان مسلط و دانشجوی دکتری هستم. اگر کسی دست برادری به من بدهد، مخلص او هم هستم. مسئولان در هیئت رئیسه و کمیته‌های مختلف، قابلیت‌های مختلفی دارند و می‌توانند قسمتی از هیئت فوتبال را بگیرند، شروع به کار کنند و آن کار را به سرانجام برسانند. این‌گونه نیست که یک نفر انتخاب شود و 12 نفر دیگر به کارهای قبلی خود بروند.
«قصد من خدمت است و همه خودم و خانواده‌ام را می‌شناسند.»، نامزد ریاست هیئت فوتبال تهران ضمن بیان این جمله گفت: همه می‌دانند که شهوت میز ندارم و به دنبال منافع اقتصادی نیستم. وقتی ما خانه‌ای متری 800 هزار تومان یا ماشین 20 میلیون تومانی می‌خریدیم، این جوانان باید متری چند ده میلیون خانه یا بیش از 100 میلیون تومان ماشین بخرند. در فوتبال تهران افرادی را می‌شناسم که برای اینکه به جایی برسند، النگوی مادرشان را می‌فروشند، اما جلوی آنها سراب است.
نکیسا با بیان اینکه همیشه فردی عملیاتی بوده است و رفقای خیلی خوبی دارد که پای کار آمده‌اند، تصریح کرد: باید دست به دست هم دهیم و انرژی جدیدی به فوتبال تهران بدهیم. از تمام کسانی که زحمت کشیده‌اند، تشکر می‌کنم. من کسی نیستم که برای رسیدن به جایگاهی، زحمات کسی را نادیده بگیرم. دست همه آنها درد نکند.
وی با بیان اینکه افراد باشرف زیادی در فوتبال هستند که او به پشتوانه آنها آمده است، خاطرنشان کرد: اگر رأی آوردم، نوکری می‌کنم و اگر هم رأی نیاوردم، برای منتخبان آرزوی موفقیت می‌کنم. در این صورت بدون تنش و ناراحتی، هر کمکی که از دستم بربیاید، برای منتخبان خواهم کرد. به همه‌ی کسانی که شایعه‌ای مبنی بر ائتلاف من منتشر می‌کنند، می‌گویم تا لحظه آخر هستم. این نخستین بار است که چنین تجربه‌ای می‌کنم و در پله اولم،‌ پس تلاش می‌کنم به خوبی از این تجربه استفاده کنم. حق خودم می‌دانم پس از سال‌ها زحمت در ورزش، شانسم را امتحان کنم.

بیشتر بخوانید:

دیاباته بازی با ماشین‌سازی را از دست داد

 

تگ ها


نیما نکیسا هیات فوتبال تهران انتخابات هیات فوتبال تهران لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال