نگاهی به اظهارنظرها بعد از برد پرسپولیس؛همه چیز به داور و شجاع ختم شد

داوری و شجاع خلیل‌زاده محور صحبت‌های اعضای پرسپولیس و استقلال خوزستان در پایان بازی امروز این دو تیم بود....

داوری و شجاع خلیل‌زاده محور صحبت‌های اعضای پرسپولیس و استقلال خوزستان در پایان بازی امروز این دو تیم بود.

مربیان و بازیکنان پرسپولیس و استقلال خوزستان بعد از این بازی اظهار نظرهایی درباره اتفاقات این بازی داشتند.

به گزارش خبرنگار مدال، نگاهی داشته ایم با مهمترین اظهار نظرها اعضای دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان؛ 

برانکو:
 این برد بعد از باخت به فولاد ما را دوباره در مسیر قهرمانی قرار داد.  استقلال خوزستان  احتمالا وضعیت سختی برای نجات از ته جدول دارد./حداکثر تمرکزم را برای کار در پرسپولیس گذاشته‌ام. هر چند وقت یک بار پیشنهادهای خوبی برایم می‌آید اما در مورد تیم ملی ایران نه کسی با من صحبت کرده و نه من با کسی حرف زده‌ام

کریم  بوستانی:
امروز بازی مهمی داشتیم اما برای حریف این بازی مهم‌تربود. دو موقعیت صد درصد داشتیم اما بازیکنان جوان ما این موقعیت‌ها را از دست دادند.

سیدجلال حسینی:
 برخی‌ها به دنبال این هستند تا ما امسال قهرمانی نشویم/امروز بازی آسانی داشتیم اما یک پنالتی هم به سودِ ما گرفته نشد/متأسفانه آقای اصفهانیان صحبت‌هایی را می‌کند که شرایط به هم می‌ریزد/در  چند بازی قبلی، داوری علیه ما بوده اما خوشحالم که توانستیم بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.

کنایه جنجالی شجاع خلیل‌زاده:
مگر می‌شود در همه بازی‌ها داور اشتباه کند؟ فکر کنم هواداران برخی تیم‌ها ژاپن را دوست دارند که پرچم ژاپن می‌برند، بهتر است به این کشور سفر کنند تا حداقل فینال آسیا را ببینند

مهدی ترابی:
 روی دو صحنه بازیکنان حریف هم من و هم شجاع را زدند و اگر داور با آن‌ها مهربان‌ نبود می‌توانست به آن‌ها کارت زرد نشان دهد./مهم سه امتیاز بود که توانستیم آن را به دست بیاوریم و شرایط‌مان را در جدول حفظ کنیم.

خلیل زاده:
 اگر قرار بود بچه‌دار شوم الان بچه‌ام هم‌سن نامداری بود، اصلاً صحبتی با او نکردم و اگر هم بد دهنی کرده باشد، قطعاً جوابش را خواهد شنید./مگر می‌شود در همه بازی‌ها داور اشتباه کند، لب من خون آمده داور به من می‌خندد.
امروز داور پنالتی صد در صد ما روی علی‌ علیپور را نگرفت، آن از بازی با فولاد این هم از این بازی./الان داور به من کارت داده اگر من بازی هفته بعد هم کارت بگیرم و محروم شوم چه کسی جواب خواهد داد./می‌گویند فلان تیم حکومتی است، اگر ما حکومتی بودیم، فقط با 30 درصد دریافتی بازی نمی‌کردیم و به عشق هواداران نمی‌دویدیم.

کامیابی‌نیا: 
داوران با لحن طلبکارانه با ما حرف می‌زنند/شماره 99استقلال خوزستان بی ادبی می کرد.  باید حرمت بزرگتر را نگه دارد چرا که شجاع  از او بزرگ‌تر است و من ندیدیم که شجاع بی‌ادبی کرده یا فحاشی کند، اگر می‌دیدم حتماً می‌گفتم/ ما با معضلی به نام زمین تمرین روبه‌رو هستیم که اصلاً شرایط خوبی ندارد. وضعیت زمین تمرین ما خوب نیست