نگاهی به عمارت لوکس رونالدو در پرتغال + عکس

روزنامه سان به بررسی عمارت شخصی هشت میلیون یورویی کریستیانو رونالدو در شهر مادیرا پرداخته که او در حال حاضر در آن در قرنطینه به سر می‌برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه سان در گزارشی به بررسی عمارت لوکس کریستیانو رونالدو در مادیرا پرداخته. عمارت هفت طبقه‌ای که کریستیانو این روزها به همراه  هسمر و فرزندانش در آن در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

این عمارت لوکس هفت‌طبقه که در شهر فونخال، مرکز جزیره مادیرای پرتغال، زادگاه رونالدو واقع شده تا سال گذشته در حال ساخت و ساز بوده و عملیات ساخت آن تابستان گذشته به پایان رسیده است. سان میگوید این عمارت لوکس ابتدا یک انبار بوده و با صرف هزینه هشت میلیون یورویی به چنین عمارت لوکسی تبدیل کرده است.

از جمله امکانات خارق‌العاده این عمارت می‌توان به دو استخر سایز المپیک، چندین جکوزی و یک زمین فوتبال اشاره کرد که همگی به منظره دریا مشرف هستند.

این عمارت ابتدا انباری متعلق به روزنامه نوتیسیاس دو مادیرا بوده که در سال ۲۰۱۵ توسط رونالدو به مبلغی که میزان آن فاش نشده خریداری شده است. رونالدو بعد از خرید ملک مورد نظر تصمیم می‌گیرد آن را تبدیل به یک خانه رویایی کند.

رونالدو در سال ۲۰۱۹ ساخت و ساز عمارت رویایی‌اش را به پایان رسانده و به همراه مادرش و برادرش هوگو به آن نقل مکان می‌کند. تعداد دقیق طبقات این ملک مشخص نیست ولی سان می‌گوید عمارت رونالدو در فونخال حداقل چهار طبقه روی زمین دارد و گفته می‌شود سه طبقه هم در زیر زمین ساخته شده است. دو طبقه بالایی عمارت در اختیار رونالدو و همسر و فرزندانش قرار دارد.

دو استخر شنای سایز المپیک بر روی سقف بنا ساخته شده و عکسهایی که اخیرا از رونالدو در حال گذراندن دوران قرنطینه منتشر شده او را روی سقف این عمارت و در کنار استخرهای شنا نشان می‌دهد.

در عمارت کریستیانو در فونخال دو سالن بدنسازی مجهز و پیشرفته هم وجود دارد که کریستیانو در این مدت که در قرنطینه به سر می‌برد از آنها برای حفظ آمادگی جسمانی خود استفاده کرده است. در این عمارت حتی یک زمین فوتبال هم ساخته شده که کریستیانو هر زمان دلش برای زمین چمن تنگ می‌شود به همراه پسرش کریستیانو جونیور در آن به بازی مشغول می‌شود. در پارکینگ عمارت که در طبقات زیرزمینی ساخته شده هم پنج اتوموبیل لوکس رونالدو پارک شده است.

بیشتر بخوانید:

صحبت های عجیب رئیس لالیگا درباره رونالدو و سری آ

واکنش باشگاه رئال به بازگشت رونالدو

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان سری آ فوتبال