نگاهی به فهرست اسامی بازیکنان ایران در اردوی اسلوونی

تیم ملی والیبال ایران با 14 بازیکن عازم اردوی اسلوونی شده است. به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی والیبال ایران ......

تیم ملی والیبال ایران با 14 بازیکن عازم اردوی اسلوونی شده است.
به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی والیبال ایران که از هفته آینده در بازی‌های قهرمانی جهان به مصاف پورتوریکو، بلغارستان، کوبا، لهستان و فنلاند خواهد رفت برای اردویی چند روزه راهی اسلوونی شده تا با 3 بازی تدارکاتی به استقبال بازی‌های قهرمانی جهان برود. تیم ملی والیبال ایران در این اردوی تدارکاتی به ترتیب با آمریکا، اسلوونی و کانادا دیدار خواهد کرد و سپس عازم بلغارستان خواهد شد تا از روز چهارشنبه هفته آینده در بازی‌های قهرمانی جهان به میدان برود.
ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال برای این اردو 14 بازیکن را به تیم ملی دعوت کرده است. بازیکنانی چون، سعید معروف، محمد طاهر وادی، امیرحسین توخته، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، محمدجواد معنوی‌نژاد، مرتضی شریفی، علی شفیعی، سامان فائزی، امیر غفور، صابر کاظمی، مهدی مرندی و محمدرضا حضرت‌پور در این اردو همراه تیم ملی خواهند بود و امیر خوش خبر (سرپرست)، ایگور کولاکویچ (سرمربی)، پیمان اکبری، دراگان کوبیلیسکی و سعید رضایی (مربی)، دنیل میشیچ (بدنساز)، نوید مشجری، رامین تاج الدینی(آنالیزور)، علی پیشیاره(ماساژور) و مهدی احمدی(فیزیوتراپ) دیگر همراهان تیم ملی در این اردو هستند.
در این فهرست، سعید معروف 33 ساله باتجربه‌ترین بازیکن تیم ملی است و بازیکنانی چون امیرحسین توخته (17 ساله)، مرتضی شریفی، محمدرضا حضرت‌پور و سعید کاظمی (19 ساله) جوان‌ترین نفرات فهرست تیم ملی محسوب می‌شوند.

تگ ها


اخبار روز والیبال