نگاهی به گوشه و کنار جت ۲۰ میلیون پوندی رونالدو (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره منچستریونایتد، در طول سال سفرهای زیادی به کشورش پرتغال و سایر مکان‌های تفریحی انجام می‌دهد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با توجه به تعدد سفرهای کریستیانو رونالدو،او در سال ۲۰۱۵ تصمیم گرفت که جت گلف استریم جی ۲۰۰ با موتور دوقلو را به قیمت ۲۰ میلیون پوند خریداری کند. او و جورجینا رودیگز، نامزدش، برای سفرهای لوکس خود از این جت استفاده می‌کنند.

نام این جت در اصل آستارا گلکسی است و می‌تواند تا سرعت ۵۶۰ مایل بر ساعت حرکت کند. دامنه پرواز آن تا ۳۹۱۰ مایل با چهار مسافر است، بنابراین گزینه مناسبی برای پروازهای سریع از خانه‌اش در انگلیس به مکان‌های تفریحی در سراسر اروپا به حساب می‌آید. اما چینش صندلی‌های این جت می‌تواند جای کافی برای هشت تا ۱۰ مسافر در یک پرواز را تضمین کند.

این جت اولین پروازش را در سال ۱۹۹۷ انجام داد و در سال ۱۹۹۸ از سوی آمریکا مجوز گرفت ؤا در سال ۱۹۹ به بازار عرضه شود. با این حال جت کمیابی به حساب می‌آید چرا که تنها ۲۵۰ عدد از آن ساخته شده و همین باعث می‌شود که خرید رونالدو لوکس‌تر از قبل به حساب بیاید. آخرین مدل این جت در سال ۲۰۱۱ ساخته شد و پس از آن خط تولید جت جی ۲۵۰ به راه افتاد.

این جت ویژگی‌های بسیاری دارد که آن را به وسیله‌ای خاص و لوکس تبدیل کرده است. رونالدو کمدی پر از لباس‌های طراحی شده توسط طراح لباسش دراین هواپیما دارد. وای فای، تلفن، دستگاه فکس، گاز برقی، مایکروویو، یخچال و سیستم سرگرمی از دیگر ویژگی‌های این جت به حساب می‌آید. شاید کسانی که با رونالدو همراه می‌شوند در طول سفر به تماشای مجموعه گل‌های زده این بازیکن مشغول شوند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال