نگاه ویژه نویدکیا به این هفت بازیکن

هفت بازیکن آکادمی باشگاه سپاهان در لیگ بیستم به فهرست نفرات تیم اضافه شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، این یکی از موضوعات و نگرانی‌های محرم نویدکیا پس از قبول هدایت تیم فوتبال سپاهان بوده؛ اینکه چرا باید بازیکنان شاخص آکامی باشگاه نظیر عارف غلامی، علی کریمی، میلاد سرلک، آرمین سهرابیان، احسان حاج صفی و ... جذب تیم‌های دیگر لیگ برتری شده باشند و برای آنها بازی کنند!


به همین دلیل سرمربی تیم فوتبال سپاهان در لیگ بیستم توجه ویژه ای به این موضوع داشته و قصد دارد زمینه را برای درخشش بازیکنان آکادمی سپاهان مهیا سازد.


از خط دروازه که شروع کنیم، قرارداد علی کی‌خسروی به مدت  ۳ سال تمدید شد تا این دروازه بان جوان اگرچه در دوره حضور نیازمند فرصتی پیدا پیدا نمی کند ولی پس از این دوران، مهره ای قابل اتکا باشد.


در قلب خط دفاعی محرم نویدکیا بار دیگر مهدی رحیمی را که به نساجی منتقل شده بود، بازگردانده ولی شاید دوباره با توجه به حضور حداقل ۵ مدافع میانی بالقوه در تیم، به صورت قرضی به تیم دیگری واگذار شود.


در پست دفاع چپ سبحان جهاندیده به تازگی نظر مثبت نویدکیا را برای حضور در ترکیب تیم بزرگسالان جلب کرده و در پست هافبک دفاعی نیز حامد بحیرایی چند سالی است برای تیم بازی می کند و اگر مصدومیت های بدموقع نبود، شاید الان شرایط به مراتب بهتری داشت.


یک خط جلوتر یاسین سلمانی بازیکن تیم ملی جوانان ایران حضور دارد که به همراه رضا دهقانی و رضا میرزایی بیشترین شانس را برای درخشش در ترکیب طلایی پوشان در اختیار دارند و به احتمال فراوان محرم نویدکیا هم فرصت های زیادی طی فصل در اختیار آنها قرار خواهد داد.

درنهایت در خط هجومی هم علیرضا صادقی به تیم اضافه شده که سابقه آقای گلی در تیم های رده پایه باشگاه را در کارنامه دارد و باید دید چطور می‌‎تواند در کنار بازیکنانی نظیر الغسانی، استنلی و شهباززاده زمینه را برای حضور خود فراهم کند.


این ها بخشی از بازیکنان آکادمی باشگاه سپاهان هستند که در لیگ بیستم فرصت حضور در ترکیب تیم بزرگسالان در اختیار آنها قرار داده شده و باید دید چطور می‌توانند از این شانس برای پیمودن مسیر موفقیت استفاده کنند؛ این چیزی است که هم محرم و هم باشگاه سپاهان برای آن تلاش می‌‎کنند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا