نگرانی آرسنال از جدایی ارزان قیمت کاپیتان سابق

شرایط پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم آرسنال، در این تیم روز به روز پیچیده‌تر می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، آینده این مهاجم اهل گابون در جمع توپچی‌ها پس از گرفتن بازوبند کاپیتانی از او در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

آرتتا روز شنبه تایید کرد که اوبامیانگ به دلیل مسائل انضباطی از فهرست آرسنال برابر ساوتهمپتون خط خورده و سپس باشگاه روز سه‌شنبه اعلام کرد که این بازیکن دیگر بازوبند کاپیتانی را در اختیار نخواهد  داشت.

حالا نگرانی‌هایی در بین مدیران آرسنال وجود دارد که شاید تنبیه علنی این بازیکن باعث شود که سایر باشگاه‌ها قصد داشته باشند که او را با قیمت کمتری خریداری کنند.

گفته می‌شود که بارسلونا به صورت جدی شرایط اوبامیانگ را زیر نظر دارد، هرچند فران تورس از منچسترسیتی همچنان اولویت اول این تیم به حساب می‌آید.

بسیاری باور دارند که علنی شدن مشکلات بین آرتتا و اوبامیانگ ممکن است برای این باشگاه چندان خوب نباشد و دیگر تیم‌ها سعی در استفاده از این شکاف برای جذب این بازیکن داشته باشند.

پیش از این گفته شده بود که توپچی‌ها آماده هستند تا پیشنهادات ارائه شده برای این مهاجم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی را نیز بررسی کنند اما بعید به نظر می‌رسد که اتفاق خاصی در ماه ژانویه صورت بگیرد.

آرسنال در نظر دارد که اول جانشینی را برای اوبامیانگ بخرد و سپس اجازه جدایی او را صادرکند اما گزینه‌های مدنظر این باشگاه شامل دومینیک کالورت لوین از اورتون نهایتا در تابستان سال آینده در دسترس خواهند بود و همین ممکن است روند جدایی این بازیکن از لندن را به تعویق بیاندازد.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال