نگرانی استقلالی ها از تکرار یک اتفاق تلخ!

استقلال این روزها به شرایط آرمانی بازگشته و هوادارانش پس از مدت ها یک نفس راحت می کشند....

به گزارش خبرنگار مدال، دو برد پرگل استقلال مقابل تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان نشان داد که استراماچونی بالاخره موفق شد با وجود همه کمبودها، متلاشی شدن تیم در ابتدای فصل و جدایی 15، 16 بازیکن و ... به تیمش سر و سامان بدهد و از بازیکنانش آن چنان بازی بگیرد که بتوانند با ارائه یک فوتبال زیبا، به صورت رگباری گل بزنند!
استقلال در هفته دهم رقابت های لیگ برتر با 5 گل از سد صنعت نفت آبادان عبور کرد و در عرض 30 دقیقه ابتدایی بازی 4 گل وارد دروازه حریف کرد که این بهترین پیروزی آبی ها  در چند سال اخیر در رقابت های لیگ برتر بود. پس از این نتیجه، اما آندره استراماچونی سرمربی آبی پوشان با انتقاد از عملکرد مدیران باشگاه و ابراز دلخوری از وعده های تحقق نیافته از احتمال جدایی اش از استقلال خبر داد تا بار دیگر هواداران و پیشکسوتان این باشگاه نگران تکرار یک سناریوی تلخ باشند.
تجربه تلخ هواداران استقلال در گذشته نشان داده طی سال های اخیر، بوده اند زمان هایی که وقتی این تیم شرایط آرمانی پیدا کرده، برخی اتفاقات باعث از هم پاشیده شدن آن شده است. همین دو سال پیش بود که استقلال همه را امیدوار کرد که حتی تا فینال آسیا هم پیش برود اما برخی رفتارهای مدیریتی باعث شد پیکره اصلی تیم متلاشی شده و از راه موفقیت منحرف شود و حالا  استقلالی ها نگرانند که باز هم همان اتفاقات تکرار شود.
استراماچونی توانایی اش را نشان داده و حالا به مرد تنها و محبوب استقلالی ها بدل شده است. چشم هواداران و پیشکسوتان استقلال امروز به راس باشگاه است. آیا مدیران استقلال می توانند بستر رسیدن به مقصد نهایی را برای استرا و شاگردانش مهیا کنند یا باز هم این تیم قرار است که دور درجا بزند؟!

 

بیشتر بخوانید:

مهاجم پیشین آبی ها: تعطیلی لیگ به ضرر استقلال شد

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی استقلال استراماچونی سناریوی تکراری استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال