نگرانی اسطوره یوونتوس؛ ما به یک شوک نیاز داریم

کلودیو مارکیزیو، اسطوره باشگاه یوونتوس، از وضعیت به وجود آمده برای این تیم نگران است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از روزهای نه چندان خوبی که یوونتوس در فصل گذشته با آندره آ پیرلو پشت سر گذاشت، ماسیمیلیانو آلگری دوباره به این تیم بازگشت اما این سرمربی ایتالیایی نه تنها نتوانسته تغییری در اوضاع بیانکونری ایجاد کند که شرایط برای آنها بدتر از فصل قبل هم شده است.

نتایج ناامید کننده یوونتوس در فصل جاری رقابت‌های سری آ باعث شده که این تیم تنها با ۱۵ امتیاز در رده نهم جدول قرار بگیرد. اوضاع وقتی برای بانوی پیر نگران کننده تر به نظر می رسد که بدانیم دو تیم بالای جدول سری‌آ یعنی ناپولی و میلان ۳۱ امتیازی هستند. در واقع این بدان معناست که یووه در همین اوایل فصل ۱۶ امتیاز با صدر فاصله گرفته و همین موضوع بازگشت این تیم به کورس قهرمانی را تقریباً غیر ممکن کرده است.

کلودیو مارکیزیو، ستاره سابق یوونتوس و اسطوره این باشگاه، نیز وضعیت تیم ماسیمیلیانو آلگری را نگران کننده توصیف کرده است. او در این باره گفت: "من هیچ شباهتی بین این فصل و فصل ۱۶-۲۰۱۵ که ما یک بازگشت بزرگ را رقم زدیم، نمی‌بینم. در عوض فصل ۱۱-۲۰۱۰ به ذهن می رسد، سالی که در آن به رتبه هفتم رسیدیم.  وقتی وارد یک مارپیچ منفی می شوید، خروج از آن آسان نیست. تیم بد نیست، اما هویتی وجود ندارد و هنوز نمایش امیدوارکننده ای دیده نشده است. ما به یک شوک نیاز داریم."

تگ ها


کلودیو مارکیزیو یوونتوس