نگرانی بایرن از مصدومیت لواندوفسکی

رسانه‌های لهستانی می‌گویند رابرت لواندوفسکی ستاره لهستان در جریان تساوی ۰-۰ این تیم مقابل ایتالیا از ناحیه قوزک پا مصدوم شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسانه‌های لهستانی گزارش دادند که علت تعویض شدن رابرت لواندوفسکی در دقیقه ۸۳ دیدار دیشب تیم ملی لهستان مقابل ایتالیا مصدومیت او از ناحیه قوزک پا بوده. این خبر برای بایرن مونیخ بسیار نگران کننده است.

تیم ملی لهستان دیشب در مرحله گروهی لیگ ملت‌های یوفا در شهر گدانسک در این کشور به مصاف ایتالیا رفت. دیدار دو تیم در نهایت با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. رابرت لواندوفسکی کاپیتان لهستان و بازیکن سال اروپا در دقیقه ۸۳ بازی از میدان بیرون رفت و به نظر می‌رسید علت خروج او آسیب دیدگی‌ای جزئی بوده اما رسانه‌های فرانسوی می‌گویند لواندوفسکی احتمالاً از ناحیه قوزک پا با مصدومیتی جدی مواجه شده است.

از همان لحظه‌ای که لواندوفسکی در حال ترک زمین بود البته گزارشگر لهستانی بازی به احتمال جدی بودن مصدومیت او اشاره کرد چرا که روی پای او یخ گذاشته شده بود.

تعویض شدن لواندوفسکی در جریان مسابقات تیم ملی لهستان اتفاقی است که کمتر رخ داده. به خصوص در زمانی که تیم از حریفش جلو نیست و سرمربی از برد تیمش مطمئن نیست. آخرین باری که لواندوفسکی در جریان بازی تیم ملی لهستان تعویض شده بود به پنج سال پیش برمی گشت. زمانی که لهستان با نتیجه ۶-۰ از جبل‌الطارق پیش افتاده بود و دیگر نیازی به خسته کردن لواندوفسکی نبود.

بیشتر بخوانید:

یووه، PSG و رقابت جدی برای جذب مدافع بایرن

تفاوت بزرگ بایرن و بارسلونا از دیدگاه کوتینیو

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ تیم ملی لهستان روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال