نگرانی جامعه والیبال طبیعی است/ انتخاب سرمربی تیم ملی با خرد جمعی

دبیرکل فدراسیون والیبال اظهارداشت: نگرانی های خانواده و جامعه والیبال طبیعی است و همواره از خرد جمعی استفاده کرده ایم....

به گزارش مدال وبه نقل از مهر، میلاد تقوی درباره جلسات کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: بحث های مختلفی درباره سرمربی تیم ملی مورد بررسی قرار دارد. طبیعی است خانواده و جامعه والیبال نگران تیم ملی هستند چرا که سال آینده بازی های مهم المپیک را در پیش دارند. المپیک برای ما بسیار حائز اهمیت است.

تقوی در ادامه تأکید کرد: پس از کنار گذاشتن سرمربی تیم ملی، جلسات متعددی برای استفاده از خرد جمعی با تکیه بر سیاست ریاست فدراسیون تشکیل شد. تمامی مسائل و موضوعات مربوط به تیم ملی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت دو پیشنهاد به هیئت رئیسه فدراسیون ارسال شد.

وی ادامه داد: پیشنهاد نخست این بود با توجه به شرایط اقتصادی فدراسیون، هدف گذاری و تلاش، تکرار مقام گذشته المپیک ریو بود و هدف دوم آرمانی است که امروز تبیین شده است و نگاه هیئت رئیسه قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر المپیک می باشد. از سختی های مسیر باخبریم اما معتقدیم فدراسیون والیبال باید سختی ها را به جان بخرد تا مردم امیدوار باشند که تیم ملی یکی از چهار تیم برتر المپیک باشد.

تقوی اظهارداشت: در جلسه نهایی هیئت رئیسه مقرر شد کمیته فنی برای هدف گذاری اهداف تعیین شده تشکیل شود. نگاه فدراسیون، استفاده از مربیان تراز اول است که سوابق کسب مدال های جهانی داشته باشند.

وی تأکید کرد: تعداد این مربیان زیاد نبود. در جلسه نخست کمیته فنی ۱۳ مربی مورد بررسی قرار گرفتند و در جلسه دوم به پنج گزینه رسیدند. فدراسیون به خاطر شرایط حرفه ای، نامِ مربیان را اعلام نخواهد کرد تا رایزنی ها صورت گرفته و شرایط اولیه مربیان مدنظر قرار گیرد. در نهایت گزارش به کمیته فنی و هیئت رئیسه ارسال خواهد شد.

تقوی در پایان گفت: تمام تلاش این است با خرد جمعی در کمیته فنی بهترین گزینه برای تیم ملی انتخاب شود و امیدوارم به هدف بزرگ دست یابیم و قلب مردم را شاد کنیم.

بیشتر بخوانید:

شفیعی: در برخی شهرها رختکن ها ۴ نفره است!

لباس ناظران والیبال متحدالشکل می‌شود

 

 

تگ ها


فدراسیون والیبال میلاد تقوی والیبال المپیک لیوبلیانا والیبال