نگرانی دبیر کل فدراسیون جهانی وزنه برداری از عدم کسب سهمیه ایران

دبیر کل فدراسیون جهانی وزنه برداری در دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک در عمان از عدم کسب سهمیه وزنه برداری ایران ابراز نگرانی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، «محمد جلود» دبیر کل فدراسیون جهانی وزنه برداری در دیدار با مسئولان کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن تشریح برنامه‌های فدراسیون جهانی از عدم کسب سهمیه توسط چهره‌های نامدار وزنه برداری ایران ابراز نگرانی کرد و گفت: به هیچ عنوان نمی‌توان بازی‌های المپیک را خالی از قهرمانان خوش نام و موفقی همچون کیانوش رستمی و علی مرادی تصور کرد. به همین خاطر امیدوارم وزنه برداری ایران با یک برنامه ریزی مناسب بتواند به سهمیه المپیک ۲۰۲۰ دست یابد.

وی در ادامه نشستی که سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی نیز حضور داشتند گفت: جایگاه وزنه برداری ایران از گذشته‌های دور، رفیع و قابل احترام بوده و انتظار می‌رود این روند ادامه داشته باشد.

جلود ضمن اعلام دغدغه دست اندرکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری برای حضور ورزشکاران موفق و پاک از جمله وزنه برداران ایران یادآور شد: از هیچ کمکی به فدراسیون ایران دریغ نمی‌کنیم و سخت چشم انتظار ثبت نام وزنه برداران ایران در استارت لیست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ هستیم.

صالحی امیری نیز ضمن تقدیر از حمایت‌های جلود و فدراسیون جهانی از فدراسیون ایران اظهار داشت: از حُسن نظر و ابراز نگرانی شما که قطعاً به دلیل علاقه مندی شخصیتان به وزنه برداری ایران است تقدیر و تشکر می‌کنم.

قطعاً برنامه ریزی و پشتیبانی لازم از سوی کمیته برای پیگیری برنامه‌های فدراسیون جهت آماده سازی و اعزام ورزشکارانش به رقابت‌های کسب سهمیه همانند قبل صورت خواهد پذیرفت و ما نیز امیدواریم که وزنه برداری همانند المپیک‌های پیشین برای کاروان ایران افتخار بیافریند.

بیشتر بخوانید:

علی حسینی سرمربی تیم وزنه برداری جوانان شد

۱۳ وزنه‌بردار جوان به اردوی وزنه‌برداری دعوت شدند

 

 

تگ ها


فدراسیون جهانی وزنه برداری فدراسیون وزنه برداری سید رضا صالحی امیری وزنه‌برداری