نگرانی دستیار گتوزو از اخراج سرمربی؛ همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد!

دستیار گتوزو پس از اخراج سرمربی تیم در جریان دیدار با کیه وو امیدوار است که این محرومیت به دربی هفته آینده کشیده نشود...

دستیار گتوزو پس از اخراج سرمربی تیم در جریان دیدار با کیه وو امیدوار است که این محرومیت به دربی هفته آینده کشیده نشود

در نیمه اول دیدار میلان با کیه وو، سرمربی روسونری از کنار زمین اخراج شد و احتمالا باید دربی دلامادونینا هفته آینده مقابل اینتر را از روی سکو تماشا کند.

به گزارش مدال، لوئیجی ریچو پس از دیدار با کیه وو و کسب سه امتیاز حساس و تثبیت جایگاه خود در رده سوم جدول نگران محرومیت گتوزو است.
دستیار سرمربی میلان پس از این دیدار گفت: البته که امیدواریم گتوزو برای دربی در کنار ما حضور داشته باشد. متاسفانه اتفاقی که رخ داد فقط یک لحظه ی آنی در مسابقه بود، اما همه چیز پس از سوت پایان مسابقه پایان یافت و مشکلی وجود ندارد.
بازی با کیه وو را چطور ارزیابی می‌کنید؟ می دانستیم که این یک بازی سخت خواهد بود و فراموش نکنیم که تیم های اینتر و لاتزیو در اینجا مساوی گرفتند. همه چیز تحت کنترل بود و سپس کمی پس از گلی که کیه وو زد به هم ریختیم اما پیونتک حکم پیروزی را امضا کرد و همه چیز را مرتب کرد.
وضعیت کونتی چطو است؟ آندره‌آ کونتی از یک مصدومیت جدی بازگشته است و بازی خوبی برابر امپولی انجام داده بود و بازی امشب ماجراجویی برای بازگشت کامل او بود.
عملکرد لاکسالت را در این دیدار چطور دیدید؟ لاکسالت در غیاب ریکاردو رودریگز به خوبی جای خالی او را پر کرد.