نگرانی دشان؛ شاید امباپه جلوی کرواسی بازی نکند

سرمربی فرانسه می گوید برای جلوگیری از مصدومیت کیلیان امباپه ریسک نخواهد کرد و ممکن است او را در بازی بعدی فرانسه مقابل کرواسی به میدان نفرستد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرانسه در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ ملت‌های یوفا دیروز به استکهلم رفت و موفق شد سوئد را در خانه‌اش با تک گل کیلیان امباپه با نتیجه ۱-۰ شکست دهد. اما در این بازی امباپه به دلیل ضربه‌ای که در اواخر بازی به پایش وارد شده بود ۱۳ دقیقه مانده به پایان بازی تعویض شد تا نگرانی‌هایی بابت مصدومیت او بوجود بیاید.

بعد از بازی دیدیه دشان سرمربی فرانسه به خبرنگاران گفت حاضر نیست در مورد سلامت امباپه ریسک کند و ممکن است او را در بازی بعدی تیمش مقابل کرواسی به میدان نفرستد. گفته می‌شود امباپه از ناحیه قوزک پا دچار آسیب شده است.

فرانسه روز سه شنبه در تکرار مسابقه فینال جام جهانی ۲۰۱۸، این بار در لیگ ملت‌های یوفا به مصاف کرواسی خواهد رفت.

دشان در پایان بازی دیشب در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره وضعیت امباپه گفت: " امباپه بعد از بازی بهتر بود. در جریان مسابقه ضربه بدی به نقطه حساسی در قوزک پایش خورده بود. کیلیان به بازی ادامه داد ولی من نمی خواستم دست به ریسک بزنم".

سرمربی فرانسه در ادامه گفت: " باید تا فردا منتظر بمانیم و ببینیم امباپه چه شرایطی دارد. این در مورد بازیکنهای دیگر هم صادق است و من درباره سلامت هیچکس ریسک نمی‌کنم. باید ببینیم قوزک پای امباپه فردا چه شرایطی دارد. من فردا با امباپه صحبت می‌کنم تا ببینم می‌تواند روز سه شنبه در مقابل کرواسی به میدان برود یا نه".

بیشتر بخوانید:

پیروزی فرانسه، پرتغال و بلژیک در لیگ‌های اروپا

خلاصه بازی سوئد 0 - فرانسه 1

 

 

تگ ها


تیم ملی فرانسه دشان کیلیان امباپه فوتبال جهان فوتبال