نگرانی رئال از روند پیشرفت ستاره برزیلی

مسئولان باشگاه رئال مادرید که در این سال‌ها ستاره‌های جوان و آینده‌دار خود را به طرق مختلف از دست داده‌اند، اکنون از نحوه و روند پیشرفت وینیسیوس جونیور نگران هستند....

نگرانی رئال از روند پیشرفت ستاره برزیلی

به گزارش مدال؛ «وینیسیوس جونیور» یکی از بازیکنان مستعد و آینده‌دار باشگاه رئال مادرید محسوب می‌شود، ستاره‌ای که فصل گذشته در 18 بازی در لالیگا به میدان رفت و با اینکه تنها یک گل زد و دو پاس گل داد، عملکردش تحسین‌برانگیز بود.

با این وجود طبق گفته «مارکا» حالا به نظر می‌رسد که او زیر فشار انتظارات کم آورده است و «زین‌الدین زیدان» نیز به مهاجم 19 ساله‌اش اعتماد کامل ندارد.

زیدان در هفته اول لالیگا وینگر برزیلی را از ابتدا به میدان فرستاد و دقیقه 69 تعویضش کرد، سپس در جریان تساوی یک بر یک خانگی برابر وایادولید او را روی نیمکت نشاند و در دقیقه 57 راهی بازی کرد اما وینیسیوس در این دیدار بیشتر در سمت راست بود و از سمت چپ - که پست اصلی او است - فاصله داشت و به همین دلیل نیز نتوانست آنطور که باید و شاید انتظارات را برآورده کند.

در همین راستا مسئولان باشگاه در خصوص روند پیشرفت او دچار نگرانی شده‌اند و به همین منظور تصمیم گرفته‌اند مشاور روان‌شناسی برای او استخدام کنند.

بیشتر بخوانید:

شوک بزرگ در بازار نقل‌وانتقالات؛ پوگبا در یک قدمی رئال؟

تگ ها


وینیسیوس جونیور رئال مادرید کهکشانی‌ها سانتیاگو برنابئو فوتبال جهان لالیگا رئال مادرید لالیگا فوتبال