نگرانی سرمربی تیم امید در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال امید پس از بازدید از امکانات کشور تایلند، میزبان مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا، در مورد وضعیت شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، حمید استیلی درباره بازدید از امکانات شهر سونگلا اظهار کرد: خوشبختانه سفر بسیار خوب و ضروری با همکاری فدراسیون فوتبال به کشور تایلند انجام شد که ابتدا در بانکوک با مسئولین فدراسیون این کشور همچنین سفارت جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردیم. پس از آن هم به سونگلا محل برگزاری بازی‌های گروه سوم آمدیم و از زمین تمرین، استادیوم و هتل محل اقامت تیم بازدید کردیم و کلیه هماهنگی‌های لازم در خصوص سفر تیم امید به تایلند انجام شد.
سرمربی تیم المپیک اضافه کرد: حضور میرشاد ماجدی که به زبان تایلندی تسلط دارد و همچنین این کشور را به خوبی می‌شناسد برای ما اهمیت بسیار زیادی داشت. خوشبختانه توانستیم به بهترین شکل ممکن در خصوص هتل، تامین غذای ایرانی مناسب برای تیم و استفاده از آشپزخانه هتل، هماهنگی برنامه‌های تمرینی و سایر موضوعات با طرف تایلندی مذاکره کنیم و فکر می‌کنم از این نظر همه چیز با بهترین شرایط انجام شده است. البته شرایط زمین‌های تمرینی در سونگلا ایده‎آل نیست، اما به هر صورت باید برای بازی کردن در همین وضعیت آماده باشیم. مسئله مهم اهمیت و ضرورت انجام سفر بود که در مورد همه چیز به دقت برنامه‌ریزی کنیم و جزئی‌ترین موضوعات حتی فاصله زمین تا هتل، مسافت شهر‌ها و طول سفر، شرایط آب و هوایی محل تمرینات بدنی، اتاق جلسات و بخش‌های دیگر را به دقت بررسی کنیم.
استیلی در پایان گفت: همه ما از کادر فنی تیم امید گرفته تا فدراسیون فوتبال، خود بازیکنان و تمامی عوامل با همه وجود برای موفقیت تلاش می‌کنیم، اما یکی از اصلی‌ترین شاخصه‌ها برای موفقیت این تیم همکاری و تعامل باشگاه‌ها است. من تشکر می‌کنم از کلیه مربیان و همکاران همچنین دوستان خوب خودم که در مقاطع مختلف به ما کمک کردند و بازیکنانشان را در اختیار تیم گذاشتند، اما درخواست ما این است که در فرصت باقیمانده هم این همکاری ادامه داشته باشد. شرایط حساس باشگاه‌ها و فشردگی مسابقات را درک می‌کنیم، اما اگر کمک باشگاه‌ها نباشد و نتوانیم در این مدت باقیمانده بازیکنان را در اختیار بگیریم امکان ارتقای توان بدنی نفرات همچنین هماهنگ‌سازی آن‌ها وجود نخواهد داشت. مجددا تاکید می‌کنم که تیم امید بدون همکاری باشگاه‌ها موفق نخواهد شد و به این تعامل همه جانبه برای سربلندی تیم و انجام برنامه‌های آماده سازی با حضور کلیه نفرات نیاز داریم.

بیشتر بخوانید:

بازدید استیلی و ماجدی از یک ورزشگاه در تایلند

تگ ها


تیم فوتبال امید ایران حمید استیلی تایلند قهرمانی‌ــــ‌زیر‌ـــ‌۲۳‌ــــ‌سال‌ــــ‌آسیا لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال