نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد

استفانو پیولی، سرمربی میلان در مورد شلوغی برنامه فصل بعد تیمش صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلان امشب نیز مانند هفته های ذشته عملکرد خوبی ارائه داده و موفق شد با نتیجه ۱-۴ سمپدوریا را مغلوب کند. زلاتان امشب موفق به ثبت دبل شد و استفانو پیولی حضور او را در پیشرفت تیمش موثر ارزیابی کرد.

استفانو پیولی گفت: "مهمترین موضوع این بود که خوب بازی کنیم و پیروز شویم. فقط می توانستیم به خودمان فکر کنیم و نتیجه تیم های بالا سر ما بسیار مهم است. در دیداری پیروز شدیم که می توانستیم زودتر کار حریف را تمام کنیم، اما در نهایت معتقدم خوب کار کردیم. ایبرا در رشد ما موثر بوده و وضعیت او در حال بهبود است.

از روز یکشنبه، بازیکنان سه هفته استراحت خواهند داشت. عدم حضور در لیگ اروپا می تواند به ما اجازه ریکاوری بدهد. اگر مجبور باشیم در این شرایط بازی کنیم، بلافاصله در ۲۰ الی ۲۵ روز اول شش بازی انجام خواهیم داد. این یک شروع خسته کننده خواهد بود، اما من بازیکنانی جوان و با ذهنیتی درست در اختیار دارم. من نگران نیستم اگر تعهدات بیشتری وجود داشته باشد.

نقل و انتقالات تابستانی؟ باشگاه به استمرار و ثبات توجه دارد و من معتقدم که می توان پیشرفت کرد. اما فکر می کنم ما به ورد بازیکنان زیادی احتیاج نداریم، اما در برخی پست ها می توان شرایط را بهتر کرد."

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان استفانو پیولی آث میلان سری آ فوتبال