نگرانی مورینیو: می‌ترسم امشب احساساتی شوم!

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه رم از تقابل با اینتر در رقابت های کوپا ایتالیا چندان راضی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم اینتر و رم امشب در کوپا ایتالیا و در استادیوم سن سیرو به مصاف یکدیگر خواهند رفت و بدین ترتیب ژوزه مورینیو بالاخره بعد از ۱۲ سال، تیم خود را در مقابل هواداران نراتزوری در این استادیوم رهبری خواهد کرد.

بی تردید بهترین دوران مربیگری ژوزه مورینیو روی نیمکت اینتر رقم خورد و این سرمربی توانست در سال دوم حضور خود در این باشگاه، اینتر را بعد از شش دهه به قهرمانی اروپا رسانده و اولین و آخرین سه گانه تاریخ فوتبال ایتالیا را رقم بزند. به نظر ژوزه مورینیو از این قرعه و تقابل با اینتر رضایت نداشته و نگران است در مواجهه با هواداران تیم سابق خود احساساتی شود.

ژوزه مورینیو به کادر فنی خود گفته است: "ممکن است در تقابل دوباره با اینتر احساساتی شوم. پس من باید در این فکر باشم که امشب چگونه احساساتم را کنترل کنم، زیرا اینتر به هر حال همیشه بخشی از وجود من خواهد بود."

جالب اینجاست اینتر به دشواری پس از غلبه بر امپولی در وقت اضافه راهی مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا شد و ژوزه مورینیو با لبخند تلخی از صعود این تیم استقبال کرده است. این سرمربی پرتغالی ترجیح می داد برای دیدار رم برابر نراتزوری در رقابت های سری آ به استادیوم سن سیرو بازگردد، اما حالا این اتفاق در کوپا ایتالیا رخ داده است. نکته قابل توجه این است ژوزه مورینیو دیروز در کنفرانس خبری پیش از بازی نیز شرکت نکرد.

تگ ها


آ اس رم اینتر میلان ژوزه مورینیو فوتبال جهان رم سری آ فوتبال