نگرانی میلان؛ براهیم دیاز به آتالانتا می‌رسد؟

مصدومیت و تعویض براهیم دیاز در بازی دیشب میلان و اتلتیکو باعث نگرانی روسونری شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، براهیم دیاز بدون شک ستاره این فصل میلان است. او پس از یک فصل حضور قرضی در میلان به رئال برگشت ولی ترافیک هافبک در باشگاه مادریدی باعث شد این بار با قرارداد دو ساله قرضی به میلان بازگردد و تا به اینجای فصل نیز با ۴ گل و ۲ پاس گل، تاثیرگذاری اش را به خوبی اثبات کرده است.

براهیم در شکست دیشب میلان برابر اتلتیکو تا زمانی که مصدوم نشده بود، بهترین بازیکن روسونری بود و تمام پاس ها به وی می رسید اما با خروجش، میلان ده نفره نیز خاموش شد.

استفانو پیولی سرمربی میلان تایید کرد که براهیم مصدوم شده ولی مشکل او خیلی هم جدی نیست:« براهیم دچار التهاب رباط زانو شده ولی این مشکل جدیدی نیست. هر از چند گاهی این مساله او را اذیت می کند و برابر اتلتیکو نتوانست به کار ادامه دهد و باید تعویض می شد. به خصوص نیمه دوم شرایط برایش دشوارتر شد و قصد ریسک کردن نداشتم.»

بازی بعدی میلان برابر آتالانتاست که یک مصاف سخت و حیاتی است:« التهاب زانو را می توان مدیریت کرد و برخی مواقع بازیکن نیاز است که تحمل کرده و با آن کنار بیاید. بازی یکشنبه برابر آتالانتا بسیار حساس است و امیدوارم براهیم را در میدان داشته باشیم. ببینیم چه خواهد شد.»

تگ ها


آث میلان براهیم دیاز فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال