نگرانی همبازی سوئدی رونالدو از بازی ملی با او

کولوسفکسی ستاره سوئدی یوونتوس در آستانه دیدار این تیم مقابل پرتغال می‌گوید نمی‌داند چطور باید هم‌تیمی بزرگش رونالدو را در آن بازی مهار کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیان کولوسفسکی ستاره سوئدی یوونتوس که با تیم ملی کشورش فردا در چارچوب لیگ ملت‌های یوفا مقابل پرتغال و کریستیانو رونالدو خواهد ایستاد با ستایش از ابرستاره پرتغالی و هم تیمی اش در یووه می‌گوید او قابل مهار نیست و نمی‌داند در بازی ملی پیش رو چطور باید از پس مهار کسی مثل رونالدو برآید.

فردا چهارشنبه پرتغال و رونالدو در پایتخت این کشور لیسبون میزبان سوئد هستند. دیداری در گروه ۳ لیگ A رقابتهای لیگ ملت‌های یوفا. در دیدار اول دو تیم که در ماه سپتامبر در سوئد برگزار شد پرتغال با دو گلی که توسط رونالدو به ثمر رسید بازی را ۲-۰ برد.

کولوسفسکی بازیکن تیم ملی سوئد که در یوونتوس با رونالدو همبازی است درباره دیدار فردا گفت: " هیچکس نمی تواند رونالدو را مهار کند. اگر او در روز خوبش باشد می تواند به تنهایی همه چیز را رقم بزند. ما در بازی قبلی نتوانستیم جلویش را بگیریم ولی روز چهارشنبه یک فرصت دیگر خواهیم داشت".

کولوسوفسکی در ادامه گفت: " نمی دانم چطور باید جلوی رونالدو را گرفت. به نظرم باید با روحیه تهاجمی برخورد کرد و او را عصبانی کرد. من خودم می دانم بازی کردن در مقابل مدافعینی که تهاجمی رفتار می‌کنند یعنی چه؛ هر چقدر اعصاب قوی داشته باشید در نهایت عصبانی می شوید".

بیشتر بخوانید:

مسی- رونالدو؛ پادشاهان بی‌رقیب دنیای فوتبال

پیرلو؛ از استرس مربی‌گری تا اسطوره کریستیانو

 

 

تگ ها


دژان کولوسفسکی کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال