نگرانی پرسپولیس از صدرنشینی هند در کرونا

پرسپولیس در شرایطی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان را باید در هند برگزار کند که این کشور اکنون در صدر جدول ابتلا به کرونا قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، گوا در حالی خود را آماده برگزاری رقابت‌های گروه پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ می‌کند که این کشور یک میلیارد و ۳۶۶ میلیون نفری با توجه به جمعیت خود، حالا در صدر جدول ابتلا به بیماری کرونا قرار دارد.

وزارت بهداشت و رفاه هند، امروز سه‌شنبه تعداد ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته این کشور را ۹۶ هزار و ۵۷۷ نفر اعلام کرد که بیشترین ابتلا به کرونا در سطح جهان است. البته با وجود این آمار، تعداد درگذشتگان ۴۴۶ نفر اعلام شد.

ضمن این که تعداد  ابتلا را باید با توجه به جمعیت آن کشور در نظر گرفت. هند روز دوشنبه، آغاز ابتلای بیش از ۱۰۰ هزار نفر را ثبت کرد. از این تعداد نزدیک به ۵۸ هزار ابتلا به ایالت ماهاراشترا اختصاص داشت که در شمال گوا قرار دارد.

 پرسپولیس در دوره قبلی رقابت‌های لیگ قهرمانان در حالی برای برگزاری متمرکز بازی‌های منطفه غرب راهی قطر شده بود که آن کشور در صدر جدول ابتلا نسبت به جمعیت بود. البته قطری‌ها تحت نظارت کنفدراسیون فوتبال آسیا با ایجاد یک حباب پزشکی سفت و سخت، مسائل مربوط به قرنطینه را با حساسیت بسیار دنبال می‌کردند.

تگ ها


پرسپولیس تهران لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال