نگرانی PSG از باخت فاجعه‌بار مقابل موناکو

پاری سن ژرمن در آستانه بازی مهم در لیگ قهرمانان از شکست ۳-۲ دیشب مقابل موناکو نگران است و آن را شکستی فاجعه‌بار می داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن که این هفته در یک بازی حساس در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیش می رود دیشب در لیگ۱ فرانسه درحالیکه نیمه اول بازی مقابل موناکو را ۲-۰ پیروز شده بود در نیمه دوم سه گل خورد و بازی را ۳-۲ واگذار کرد.

توماس توخل سرمربی PSG در پایان بازی از عملکرد تیمش عصبانی بود و نتوانست نگرانی خود را بابت بازی میانه هفته با لایپزیش پنهان کند. توخل از شکست مقابل موناکو به عنوان یک فاجعه یاد کرد.

توماس توخل در پایان بازی گفت: " بله ما در نیمه دوم فاجعه بودیم. ما بازی را از اول به کنترل خودمان درآوردیم و دو گل زدیم. می توانستیم دو گل دیگر هم بزنیم. گل سوم ما که داور آفساید گرفت اصلاً آفساید نبود. ما فرصتهای بیشتری هم داشتیم".

سرمربی PSG در ادامه گفت: " در نیمه دوم اما تمرکز نیمه اول را نداشتیم و به اندازه کافی جدی نبودیم. من اصلاً توضیحی ندارم که چرا بازیکنان ما وقتی ۲-۰ جلو بودند حس می کردند ۳-۰ یا ۴-۰ جلو افتاده اند. من همه انتقادها را می پذیرم چون ما آنچه لازم بود را برای پیروزی انجام ندادیم".

بیشتر بخوانید:

ادعای کیکر؛ PSG شرط ستاره بایرن را قبول کرد

دست رد ستاره اتلتیکومادرید به پیشنهاد هنگفت PSG

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال