نگران اشتباهات داوری هستم/ گل مطهری مرا یاد دوران جوانی‌ام انداخت

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با این که استقلال نباید به اشتباهات داوری کاری داشته باشد، اما نگران اشتباهات داوران علیه این تیم هستم....

به گزارش مدال و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، جواد قراب در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از شرایط استقلال چیست، گفت: قبل از هر چیزی باید به انتخاب آقای فکری اشاره کنم. انتخاب فکری به عنوان سرمربی این فصل استقلال انتخاب بسیار خوبی بود و اکثر پیشکسوتان با این انتخاب موافق بودند. او در دوران بازیگری هم فرد متعصبی بود و هم خودش و هم دستیارانش، از خانواده استقلال هستند.

وی افزود: استقلال خریدهای خوبی داشته و امیدوارم با تلاش کادر فنی و بازیکنان، این تیم در پایان فصل دل هواداران را شاد می‌کند. در بازی برابر مس رفسنجان اگر صادقانه بخواهم صحبت کنم، نیمه اول نمایش خوبی نداشتیم ولی با صحبت‌های فکری در بین دو نیمه، استقلال نیمه دوم خیلی بهتر شد و دو گل بسیار خوب را به ثمر رساند. گل مطهری، من را یاد گلم به هما انداخت که روی پاس معینی زده بودم. کمی استرس در تیم بود که ناشی از بازی اول لیگ بود و فکر می‌کنم در ادامه این استرس کمتر شود.

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: هرچند معتقدم که نباید استقلال به داوری کار داشته باشد ولی عملکرد داور بازی با مس خیلی بد بود. او اصلاً در حد و اندازه این بازی نبود و دو پنالتی استقلال را نگرفت و کارتی که به مطهری داد هم اشتباه بود. این نگرانی از الان برای ما ایجاد شده که نکند مانند فصول گذشته استقلال از داوری لطمه ببیند و به طور کلی نگران اشتباهات داوری علیه استقلال هستیم. امیدوارم فکری در این رابطه هم بشود.

بیشتر بخوانید:

پشت پرده فسخ قرارداد مدافع ملی‌پوش استقلال

نمره منفی در کارنامه هیات مدیره استقلال/ مشکلات پشت برد پنهان شد!

 

 

تگ ها


جواد قراب تیم فوتبال استقلال تهران تیم مس رفسنجان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال