نگران حذف بارسلونا مقابل ناپولی هستم

ریوالدو، ستاره سابق بارسلونا معتقد است این تیم کار دشواری در بازی برگشت مقابل ناپولی خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط اخیر بارسلونا و روند ناکامی های تیم کیکه ستین باعث شده اخبار زیادی در مورد احتمال اخراج این سرمربی در پایان فصل و قبل از آغاز دوباره رقابت های لیگ قهرمانان شنیده شود. ریوالدو در مورد نمایش های اخیر این باشگاه ابراز نگرانی کرده و مدعی شد هواداران از عملکرد ستین روی نیمکت راضی نیستند.

ریوالدو گفت: "در حال حاضر خطری واقعی در رابطه با حذف شدن بارسلونا مقابل ناپولی این تیم را تهدید می کند. من به عنوان بازیکن سابق بارسلونا و یک هوادار این باشگاه نسبت به این بازی نگران هستم و فکر می کنم بیشتر هواداران بارسلونا نیز در این احساس با من  مشترک هستند.

من فکر می کنم دیدار با ناپولی با توجه به شرایط نه چندان خوب بارسلونا، بدون حضور هواداران و همچنین با توجه به فرم اخیر تیم ایتالیایی نبرد دشواری باشد. اکنون دغدغه بزرگ پیش روی بارسلونا این است که آیا باید تغییر مربی قبل از لیگ قهرمانان اروپا انجام شده و یا به آینده موکول می شود. صادقانه من فکر می کنم این تصمیم تبدیل به یک مسئله بزرگ برای جوزپ بارتومئو شده است. من تصور می کنم این رئیس باشگاه است باید در مورد این موضوع فکر کند. هواداران و مطبوعات از کار کیکه ستین و سبک بازی تیم او ناراضی هستند و این روند باعث می شود همگان تصور کنند همین حالا باید تغییر روی نیمکت بارسلونا ایجاد شود."

تگ ها


ریوالدو کیکه ستین برزیل بارسلونا