نیازمند و رکورد فوق‌العاده‌ای که حفظ شد

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان امروز در شرایطی آخرین بازی خود را برای این تیم انجام می دهد که طی ۳ سال حضور حتی یک بازی رسمی را نیز از دست نداده است!...

به گزارش "ورزش سه"، پیام نیازمند اولین خرید امیرقلعه نویی پس از قبول هدایت سپاهان بود و این یکی از مهم ترین اقدام های این مربی برای بازسازی سپاهانی بود که در لیگ هفدهم با رتبه نازل چهاردهم فصل را تمام کرده بود.


نیازمند که با درخشش در ترکیب پیکان در لیگ هفدهم توانسته خودش را به فوتبال ایران معرفی کند، در لیگ هجدهم خیلی زود توانایی های خود را نشان داد و در تمام ۳۰ بازی لیگ و جام حذفی که سپاهان درنهایت در نیمه نهایی مغلوب پرسپولیس شد، حضور داشت. او در لیگ نوزدهم همین درخشش را ادامه داد و توانست رکورد بیشترین دقایق گل نخوردن را از سید حسین حسینی گلر استقلال که در لیگ هفدهم این رکورد را به نام خودش کرده بود، بگیرد. او در لیگ نوزدهم هم در تمامی بازی های سپاهان در لیگ و جام حذفی حاضر بود.
سرانجام در لیگ بیستم هم نیازمند علی رغم حرف و حدیث های زیادی که در مورد انتقالش به فوتبال پرتغال وجود داشت، این درخشش و عملکرد فوق العاده را ادامه داد و در سایه همین درخشش توانست بیشترین کلین شیت تاریخ باشگاه سپاهان را در واپسین هفته های سومین سال حضورش از رحمان احمدی مربی گلرهای کنونی سپاهان بگیرد و به نام خودش بزند و باز هم در تمامی بازی های لیگ و جام حذفی حضور داشت.


نیازمند روز چهارشنبه آخرین تمرین خود را  در مجموعه باغ فردوس، جایی که سه سال خانه او شده بود، انجام داد و در روزی که همسر و پدر و مادرش نیز در تمرین حضور پیدا کرده بودند، وداعی احساسی با مجموعه باشگاه سپاهان و افرادی داشت که سه سال هر روز آنها را ملاقات می کرد.

پیام نیازمند در آخرین هفته های لیگ ۲۰ توانست با ثبت ۴۵ کلین شیت، از رحمان احمدی که پیش تر ۴۴ کلین شیت طی دوران حضورش در جمع طلایی پوشان رقم زده بود، عبور کند و از این حیث بهترین گلر تاریخ سپاهان شود.


این دروازه بان امروز نیز مقابل استقلال به میدان خواهد رفت تا رکورد استثنایی حضور در تمامی بازی های سپاهان طی سه سال اخیر را ثبت کرده باشد؛ دروازه بانی که در این مدت نه محرومیت و نه مصدومیت و نه تصمیم های فنی نتوانست او را از رسیدن به ترکیب اصلی بازدارد و امشب با هر عملکردی که مقابل آبی پوشان پایتخت داشته باشد، سرافرازانه به حضورش در سپاهان خاتمه می دهد و از فصل آینده ماجراجویی جدیدش در فوتبال پرتغال و تیم پورتیموننزه را با پشتوانه سه سال عملکرد خیره کننده در سپاهان آغاز خواهد کرد.

نیازمند همچنین در این مدت توانست با ۹۱ حضور پیاپی رکورد مهدی رحمتی که پیش از این در ۹۰ بازی حضور متوالی داشت را بشکند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان پیام نیازمند