نیری: تکواندو همواره پیشتاز اقدامات نوآورانه بوده است

دبیر فدراسیون تکواندو گفت: برگزاری یک همایش با این وسعت و مشارکت چشمگیر جامعه علمی کشور با بیش از ۱۱۰ مقاله علمی پژوهشی، در حالیکه بسیاری از فعالیت‌ها به واسطه شیوع کرونا در حالت نیمه تعطیل است برکتی بود که به واسطه هم‌افزایی علم و تجربه محقق شد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ مجید نیری دبیرکل چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین‌المللی علمی تخصصی تکواندو با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز این همایش همزمان با روز جهانی تکواندو عنوان کرد: فدراسیون تکواندو همواره پیشتاز نوآوری و شروع حرکات جدید بوده است که می‌توان به راه اندازی سامانه بانک اطلاعات در ۱۳ سال قبل و برگزاری غیرحضوری آزمون‌های ارتقاء کمربند با بیش از ۱۵۸۰۰ شرکت کننده همزمان با موج اول بیماری کرونا در اسفندماه ۹۸ اشاره کرد. هم اکنون نیز شاهد برگزاری آنلاین همایش علمی تخصصی تکواندو بودیم که نشان از توانمندی و قابلیت بالای فدراسیون و جامعه بزرگ تکواندو دارد.

دبیر فدراسیون تکواندو با تبریک مجدد به جامعه بزرگ تکواندو به دنبال کسب عنوان برتر در بین فدراسیون‌های تکواندو جهان، این موفقیت را حاصل مدیریت هوشمندانه و مدبرانه رئیس فدراسیون و مشارکت بی بدیل هیات‌های استانی و شهرستانی، مربیان، داوران، قهرمانان و تکواندوکاران دانست و اضافه کرد که در جامعه بزرگ تکواندو علی‌رغم سلایق گوناگون، همدل‌ مثال زدنی وجود دارد که نشان از بلوغ سازمانی دارد.

دبیر کل همایش علمی تخصصی تکواندو افزود: برگزاری یک همایش با این وسعت و مشارکت چشمگیر جامعه علمی کشور با بیش از ۱۱۰ مقاله علمی پژوهشی، در حالیکه بسیاری از فعالیت‌ها به واسطه شیوع کرونا در حالت نیمه تعطیل است برکتی بود که بواسطه در کنار هم قرار گرفتن فدراسیون تکواندو، انجمن علمی مدیریت ورزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج حاصل شد و این همراهی تجربه‌ای ارزشمند از هم افزایی علم و تجربه بود که بی شک با تشکیل دبیرخانه دائمی همایش علمی تخصصی تکواندو در محل فدراسیون تکواندو استمرار داشته و به فضل خدا تقویت خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که ارتباط برقرار شده بین بدنه علمی و عملی تکواندو کشور مستحکم تر گردیده و این تعامل مسیری را برای دانشجویان، اندیشمندان و اساتید دانشگاهی باز کند تا همراه با جامعه بزرگ تکواندو بتوانند در توسعه و موفقیت‌های ورزش کشور بیش از پیش نقش آفرین باشند.

نیری در پایان گفت: برگزاری پرشکوه این همایش با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی پیگیری و برای اولین بار به صورت آنلاین برای تمام علاقمندان پخش شد که با بازدید چندین هزار نفر همراه بود. این مهم تحقق پیدا نمی‌کرد مگر با همراهی جامعه علمی کشور که جا دارد بار دیگر از همکاران ارزشمندم آقای دکتر هنری دبیر علمی، آقای دکتر خلیفه دبیر اجرایی و دیگر اعضای کادر اجرایی همایش به واسطه تلاش‌های انجام پذیرفته تشکر و قدردانی نمایم.

تگ ها


تکواندو