نیشگون و کیک مالی در اردوی پرسپولیس (عکس)

احسان پهلوان که سابقه بازی در تراکتور را دارد، در آستانه تقابل حساس با این تیم جشن تولد خود را در جمع هم‌تیمی‌هایش برگزار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هافبک تکنیکی پرسپولیس در آستانه بازی با تراکتور در کنار هم‌تیمی‌های خود جشن سالروز تولدش را برگزار کرد تا با روحیه‌ای مناسب آماده این جدال شود.

پهلوان که در دوره سربازی در تراکتور حضور داشت و روزهای پایانی سربازی‌اش با اتفاقاتی عجیب همراه بود، اکنون با انگیزه‌ای مضاعف مهیای تقابل با شاگردان فیروز کریمی خواهد شد و امیدوار است بتواند سهمی بزرگ در موفقیت تیمش در این جدال داشته باشد تا سالروز تولدش را هم خاص کند.

جشن تولد پهلوان در اردوی پرسپولیس
سرخپوشان که در اردوی پیش از بازی با تراکتور حضور دارند امشب پس از صرف شام، جشن تولد کوچکی برای احسان پهلوان، هافبک خوش‌اخلاق پرسپولیس گرفتند و زادروش را به او تبریک گفتند

در حاشیه جشن تولد احسان پهلوان که با میدان‌داری محمدحسین کنعانی‌زادگان و حامد لک همراه بود، مطابق رسم عجیب فوتبالی‌ها هافبک سرخ‌ها نیز از کیک مالی بی‌نصیب نماند و هم‌تیمی‌هایش حسابی از خجالت او در آمدند.

پرسپولیس در فاصله‌ی دو هفته مانده به پایان فصل با اختلاف دو امتیازی نسبت به سپاهان در صدر جدول قرار گرفته و امیدوار است با کسب امتیاز لازم برابر تراکتور، شانس خود را برای کسب قهرمانی افزایش دهد.

تگ ها


پرسپولیس تهران