نیمار: آرزوی هر بازیکنی بازی در رئال است اما من بازیکن PSG هستم

نیمار می‌گوید در آینده هر چیزی ممکن است...

نیمار می‌گوید در آینده هر چیزی ممکن است

نیمار در مصاحبه‌ای در مورد تمایل رئال مادرید صحبت کرده است.

به گزارش مدال، نیمار ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن در مصاحبه با گلوب تی وی در خصوص احتمال انتقال به رئال مادرید، بارسلونا و آینده اش صحبت کرد.

به نقل از مارکا، نیمار که تابستان 2017 بارسلونا را ترک کرد؛ حالا در رادار تیم رقیب یعنی رئال مادرید برای برگشت به لالیگا قرار دارد. او در خصوص رئال مادرید گفت:

"رئال مادرید یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است و هر بازیکنی آرزوی بازی در رئال مادرید را دارد. از حضور در پاری سن ژرمن راضی هستم و شرایطم در اینجا خیلی خوب است ولی هیچکس از آینده خبر ندارد. کاملا واضح است که رئال مادرید تیم بزرگی است و یکی از بهترین تیمهای دنیاست و من احترام زیادی برای آنها قائلم ولی درحال حاضر خودم را در پاریس می بینم."

نیمار در مورد بارسلونا هم صحبت کرد. او گفت: 

"هدف من بازی کردن در بارسلونا بود؛ این رویایم بود که به حقیقت تبدیل شد و همه این را می دانند. این چیزی است که از کودکی می گفتم و به آن دست یافتم و حالا حس خوبی دارم."

او ادامه داد:

"آینده؟ زندگی یک فوتبالیست خیلی سریع می گذرد. برخی اتفاقات ممکن است درلحظاتی که توقعش را نداری، رخ دهد..هیچ کسی از فردا خبر ندارد. من امروز در پاریس احساس خوشبختی می کنم و تمام تمرکزم روی پاری سن ژرمن است. نمی خواهم پاریس را ترک کنم ولی از الان تا سه ماه دیگر هیچ کسی نمی داند که چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد."