نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر

توماس توخل سرمربی PSG می‌گوید نیمار از نظر بدنی و ذهنی در آمادگی کامل به سر می‌برد و در تلاش این تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان نقش مهمی خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن که تیمش تا کنون جام قهرمانی لیگ فرانسه، لوشامپیونا، را بدست آورده می‌گوید PSG در این فصل به دنبال فتح سه جام دیگر است و نیمار ستاره برزیلی بزرگ این تیم که هم از نظر بدنی و هم از نظر ذهنی در آمادگی کامل به سر می‌برد در این تلاش نقش مهمی خواهد داشت.

پاری سن ژرمن امروز در فینال جام حذفی فرانسه به مصاف سنت‌اتین رفته و یک هفته بعد هم در فینال لیگ کاپ فرانسه با لیون دیدار خواهد کرد. PSG پس از آن هم در یک‌چهارم نهایی چمپیونزلیگ با آتالانتا دیدار خواهد کرد. به این ترتیب پاریسی‌ها برای فتح سه جام دیگر شانس دارند.

توخل در کنفرانس خبری پیش  از بازی امروز با سنت‌اتین گفت:" من از آمادگی نیمار تعجب نمی‌کنم. او با آمادگی خوب بدنی و آمادگی کامل ذهنی برگشته. او خیلی سریع خودش را با جلسات تمرینی سازگار کرده و سرعتش در هماهنگی با تیم عالی بوده".

سرمربی PSG در ادامه گفت:" مهم این است که نیمار هر چه بیشتر بازی کند. تا اینجا به او بیشترین زمان ممکن برای بازی داده شده. نیمار فردا جمعه در زمین خواهد بود. او آمادگی کامل دارد و در تیم از نقشی تعیین‌کننده برخوردار است. این برای ما بهترین خبری است که می‌توانیم بشنویم".

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال