نیمار اعتراف کرد؛ خوشحال نیستم!

مهاجم برزیلی پاری‌سن ژرمن در روز تولدش اعتراف کرد که از شرایط فعلی خوشحال نیست....
مهاجم برزیلی پاری‌سن ژرمن در روز تولدش اعتراف کرد که از شرایط فعلی خوشحال نیست.

نیمار که این روزها از مصدومیت رنج می‌برد و قادر به همراهی تیمش نیست، حالا عنوان کرده است که از شرایط موجود احساس رضایت ندارد.
به گزارش خبرنگار مدال، نیمار در جشن تولد 27 سالگی و در حضور تعداد بی‌شماری از مهمانان و خانواده و دوستانش در طول سخنرانی مطالبی را بر زبان آورده و اشک ریخته است.
طبق گزارش، نیمار در ابتدا از مهمانانی که در جشن تولد او حاضر شده بودند تشکر کرده و پس از آن گفته است که از شرایط فعلی خود خوشحالی 100 درصدی ندارد. اگرچه که این ناراحتی نیمار را می‌توان به مصدومیت و دوری نسبتا دراز مدت 10 هفته ای او از میادین نسبت داد اما ممکن است به شایعات مربوط به بازگشت او به بارسلونا و نارضایتی از شرایط موجود در پاری‌سن ژرمن و پروژه شکست خورده قهرمانی لیگ قهرمانان و توپ طلایش نیز مربوط باشد.
او با لحنی احساسی و با چشمانی اشک‌بار در حضور مهمانان گفت: چیزی که من امروز بیش از همه به عنوان هدیه تولدم می‌خواستم، یک متاتارسال (یکی از سه استخوان اساسی در کف پا) جدید بود تا می‌توانستم با آن به زمین بازی بروم، بجنگم و کاری که بیش از همه دوست دارم را انجام دهم و آن فوتبال بازی کردن است.
همچنین نیمار در صحبت‌هایش فاش کرد که به خاطر مصدومیتش حتی به فکر لغو جشن تولدش هم افتاده است اما بعد از صحبت با دوستان خود تصمیم گرفته که اوقات خوبی را در کنار میهمانان این مراسم سپری کند.