نیمار: اعتماد به نفس زیادی گاهی خطرناک است

نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از شرایط فعلی خود ناراحت است و معتقد است اعتماد به نفس زیادش گاهی به ضررش تمام شده است...

نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از شرایط فعلی خود ناراحت است و معتقد است اعتماد به نفس زیادش گاهی به ضررش تمام شده است

به گزارش خبرنگار مدال، نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در تابستانی که گذشت تمام تلاش خود را برای جدایی و بازگشت به بارسلونا انجام داد اما در نهایت به دلیل عدم توافق طرفین این انتقال عملی نشد و او مجبور شد که در پاریس بماند. با این وجود، او که هفته پیش به ترکیب PSG بازگشت، تاکنون در دو بازی‌ای که برای پاریسی‌ها انجام داده دو گل سه امتیازی و ارزشمند به ثمر رسانده ولی با این حال شرایط میان او و هواداران PSG‌ هنوز هم تیره و تار است. او امروز در مصاحبه با نشریه دیلی میرور گفت:

"این بدترین شرایطی است که در دوران ورزشی‌ام تجربه کرده‌ام. من دو مصدومیت بسیار بد را پشت سر گذاشتم و در بازی‌های زیادی غیبت داشتم. اما در حال حاضر تلاش می‌کنم که به مرزی از آمادگی برسم که دیگر این اتفاقات برایم رخ ندهد. من در این سال‌ها چند اشتباه بزرگ داشته‌ام و می‌دانم ساختن پلی که ویران شده کار دشواریست. اما هر انسانی اشتباه می‌کند و اشتباهات هستند که انسان را به سوی پیشرفت و موفقیت سوق می‌دهند. اعتماد به نفس زیادی گاهی ممکن است برای افراد خطرناک باشد و یک بازیکن ممکن است به این خاطر در شرایطی بغرنج قرار بگیرد."

اخبار مرتبط:

فاکتور نیمار؛ خائنی که نجات می‌دهد

تگ ها


ستاره برزیلی اختلاف با هواداران پاریسی‌ها فوتبال جهان فوتبال