نیمار بالاخره به فرانسه سفر کرد

نیمار، ستاره گرانقیمت پاری سن ژرمن امروز بعد از مدت ها به فرانسه سفر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کم کم اتفاقات فوتبالی در سراسر جهان رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد و حالا نیمار، ستاره ۲۸ ساله و برزیلی پس از گذشت نزدیک به سه ماه اقامت در برزیل در هنگام توقف رقابت های فوتبال به علت شیوع ویروس کرونا، ساعاتی قبل به در پاریس بازگشته است. زمان بازگشت نیمار باعث می شود او نیازی به سپری کردن دو هفته قرنطینه نداشته باشد.

باشگاه پاری سن ژرمن از بازیکنان خود خواسته است تا قبل از ۱۵ ژوئن ، تاریخی که کشورهای اروپایی در شرایط ورود به مرزها تجدید نظر می کنند، به فرانسه سفر کنند. پی اس جی تمرینات خود را از ۲۲ ژوئن از سر می گیرد و نیمار می تواند از اولین روز بر سر تمرینات حاضر شود. تیاگو سیلوا برزیلی، ادینسون کاوانی اروگوئه ای و کیلور ناواس کاستاریکایی نیز دیگر بازیکنانی هستند که باید به زودی به پاریس بازگردند. مارکینیوش، مدافع برزیلی این تیم نیز چندی قبل از برزیل بازگشته است.

البته بر اساس تصمیم دولت فرانسه هیچ دیداری در فرانسه برگزار نمی شود و پاری سن ژرمن چندی قبل به عنوان قهرمانی لیگ یک معرفی شد، اما لیگ قهرمانان در ماه آگوست از سر گرفته می شود و پاری سن ژرمن امیدوار است با حضور در مرحله یک چهارم برای اولین بار و با تکیه بر درخشش نیمار به عنوان قهرمانی دست یابد.

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن