نیمار باید به اندازه رونالدو و مسی حرفه ای عمل کند

زیکو، اسطوره فوتبال برزیل، معتقد است که نیمار برای موفقیت به ثبات بیشتری نیاز دارد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از پر سر و صداترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا در سال ۲۰۱۷ رخ داد؛ جایی که نیمار با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست تا گران ترین انتقال تاریخ فوتبال تا به این لحظه ثبت شده باشد.

نیمار تا به اینجا در ۸۰ بازی برای تیم فرانسوی به میدان رفته و موفق به ثبت ۶۹ گل برای این تیم شده است. ستاره ۲۸ ساله به تمام جام‌های داخلی ممکن با psg دست یافته اما در کسب عنوان لیگ قهرمانان اروپا ناکام بوده است. یکی دیگر از مشکلات این فوق ستاره برزیلی نیز مصدومیت های متوالی او طی یکی، دو فصل اخیر بوده است.

اسطوره فوتبال برزیل یعنی زیکو به استعداد خارق العاده نیمار شک ندارد اما معتقد است که او تنها در صورت تغییر نگرش می تواند به سطح نزدیک کریستیانو رونالدو و لیونل مسی برسد. او در این باره گفت: " من نیمار را دوست دارم. سبک بازی نیمار باور نکردنی است اما او باید مانند رونالدو و مسی که برای فوتبال زندگی می کنند، حرفه ای تر عمل کند.

نیمار افکار زیادی دارد که او را منحرف می کنند. من اخیراً با او صحبت کردم و از وی خواستم حرفه ای تر باشد. او اکنون ۲۸ سال سن دارد و در تیم خوبی مثل پاری‌سن‌ژرمن توپ می زند. من فکر می‌کنم که آنها می‌توانند امسال لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنند. اگرچه این موضوع به ثبات نیمار در طول مسابقات نیز بستگی دارد."

تگ ها


کریستیانو رونالدو زیکو لیونل مسی پاری سن ژرمن نیمار یوونتوس بارسلونا