نیمار با چشمانی گریان: هیچ مشکلی با امری و کاوانی ندارم؛ دست از شایعه سازی بردارید

نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که این روزها شایعات بسیار زیادی درباره نارضایتی اش از کار با اونای امری به گوش می رسد، در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار دوستانه برزیل و ژاپن این مسئله را به کل تکذیب کرد ......

نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که این روزها شایعات بسیار زیادی درباره نارضایتی اش از کار با اونای امری به گوش می رسد، در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار دوستانه برزیل و ژاپن این مسئله را به کل تکذیب کرد. 

رسانه های فرانسوی و اسپانیایی در چند روز گذشته شایعات زیادی پیرامون نیمار منتشر کرده اند. از اینکه رابطه نیمار با امری روز به روز تیره تر می شود و فوق ستاره برزیلی در بروز دادن این نارضایتی از هیچ عملی فروگذار نمی کند. گفته می شود نیمار شاید در آینده ای نزدیک راهی رئال مادرید شود و حتی هدفش نیز همین بوده تا به صورت غیرمستقیم از بارسلونا راهی رقیب سنتی نشود. در فرانسه می گویند نیمار در رختکن تیم یک پادشاه است و امتیازات ویژه ای دارد که باعث دلخوری دیگر بازیکنان شده و ...

به گزارش گلوبو اسپورت برزیل نیمار در کنار تیته پس از برد 3-1 برزیل مقابل ژاپن در دیداری دوستانه در صدد تکذیب این شایعات برآمد و گفت:

آمارم در پاری سن ژرمن عالی بوده. وضعیتم خیلی خوب است؛ خوشحالم و انگیزه زیادی برای موفقیت در پاریس دارم. انگیزه زیادی دارم تا بازیکنی باشم که در زمین بازی همه چیزش را برای هم تیمی هایش می دهد. داستان های دروغی که ساخته می شوند، مرا اذیت می کند. من هیچ مشکلی با کاوانی ندارم. با مربی ام هم همین طور. من با نظر مثبت امری به پاریس آمدم. با او جلسه ای داشتم و امری گفت که به من کمک خواهد کرد تا به اهداف مان دست پیدا کنیم. نه فقط برای من که برای تیم و باشگاه. از شما می خواهم که دست از شایعه سازی پیرامون اینکه با مربی ام مشکل دارم بردارید. آنچه می خواهم این است که خوشحال باشم. قصد اذیت کردن کسی را نداشتم. برای کمک کردن به پاریس آمدم. از اهمیتم در تیم و نقشم در زمین بازی باخبرم. این شایعات مرا آزار می دهد. به خصوص که از طرف کسانی منتشر می شود که در پاریس نیستند و هر روز با باشگاه سر و کار ندارند. این شایعه ها بویی از منطق نبرده اند. از شما رسانه ها می خواهم که اخبار درست را منتشر کنید.

با خواست خودم به پاری سن ژرمن آمدم. از انتخابم هم عصبانی و پشیمان نیستم. امروز به کنفرانس آمدم تا این را از زبان خودم بشنوید. مشکل من با افرادی است که فکر می کنند از همه چیز خبر دارند و داستان های نادرست می سازند. من هیچ مشکلی با پاری سن ژرمن ندارم. آنچه مرا آزار می دهد، فشار رسانه هاست. از آنچه بدم می آید، شایعات و داستان سرایی هاست. فردی هستیم که پیروز شدن را دوست دارد و می خواهد جام ببرد و برای همین به پاری سن ژرمن آمدم. در پاریس خوشحالم. وقتی بارسا را ترک کردم خوشحال بودم و حالا هم خوشحالم. از عملکرد امروز خودم و برزیل هم خوشحالم. یک پنالتی از دست دادم اما تنها کسی پنالتی خراب می کند که - جرات - زدن آن را دارند. تیم به مربی اش ایمان دارد و رمز موفقیت ما اتحاد است. همه ما با دقت به حرف های تیته و خواسته هایش گوش می دهیم.

پس از نیمار نوبت به تیته رسید تا چند کلمه ای در دفاع از فوق ستاره اش حرف بزند. تعریف و تمجیدهای تیته از نیمار باعث جاری شدن اشک های او شد:

من و نیمار یک سال و نیم است که با یکدیگر کار می کنیم. با تیم های بسیار قدرتمندی روبه رو شدیم و همواره به یکدیگر وفادار بودیم. از شنیدن اینکه تیته با نیمار مشکل دارد، خسته شده ام و می توانم برای شما از خلق و خوی عالی و بزرگی او در رختکن صحبت کنم. ما بی نقص نیستیم. همه انسانیم و اشتباهاتی می کنیم و واکنشی نابجا به بعضی اتفاقات نشان می دهیم. من هم در دورانم چنین اشتباهاتی مرتکب شدم. آیا این اشتباه است؟ البته که اشتباه است اما باید همه جوانب را در نظر گرفت. مراقب باشید که شخصیت و ذات انسان و بازیکن را تخریب نکنید. من می توانم از قلب بزرگ نیمار و شخصیت های انسان دوستانه او برای شما حرف بزنم.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior فوتبال