نیمار برگردد؛ قهرمان چمپیونزلیگ می شویم

در بارسلونا هنوز تعداد زیادی از بازیکنان رویای بازگشت نیمار را در سر دارند....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، نیمار تابستان ۲۰۱۷ با قراردادش ۲۲۲ میلیون یورویی بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد و به زعم بسیاری مرتکب خیانتی بزرگ شد. یک سال بعد او از این انتقال ابراز پشیمانی کرد و تابستان ۲۰۱۹ چیزی تا بازگشت فاصله نداشت ولی تقاضای مالی بالای پی اس جی مانع شد.

اکنون اما شرایط تغییر کرده و نیمار طبق ادعای رسانه های فرانسوی، چیزی تا تمدید ۴ ساله با باشگاه پاریسی فاصله ندارد. در این بین برخی منابع نیز گزارش داده اند که نیمار پس از تردیدهایی که در مورد جدایی لیونل مسی از بارسا پیدا کرده، فعلا مذاکرات تمدیدش را متوقف نگاه داشته است.

در میان بازیکنان بارسلونا یا بهتر بگوییم بخش عمده ای از آنها، نیمار همچنان بازیکنی محبوب است. به خصوص میان کسانی که سابقه هم تیمی بودن با او را دارند. این دسته معتقدند اگر نیمار برگردد، می توانند فصل بعد شانس بسیار بیشتری برای فتح لیگ قهرمانان داشته باشند. نمایش اخیر ستاره برزیلی برابر بایرن در بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بار دیگر ارزش های او را به اثبات رساند.

بخش کوچکی از بازیکنان بارسا هم معتقدند جینی واینالدوم و ممفیس دیپای بیشتر به کار می آیند؛ به خصوص که جذب شان بدون هزینه خواهد بود.

در مدیریت بارسلونا بازگرداندن نیمار را غیرممکن نمی دانند ولی برای این مهم باید بازیکنانی چون عثمان دمبله و آنتوان گریزمان به پی اس جی پیشنهاد شوند. بزرگترین مانع برای بازگشت نیمار اما دستمزد بالای اوست؛ در حالی که بارسلونای فعلی به شدت در تنگنای اقتصادی قرار دارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال