نیمار به روزهای اوجش با می گردد؟

و به نقل از اکیپ، نیمار در فصل جابه جایی تابستانی هواداران بارسلونا را شوکه کرد و تصمیم گرفت که با 222 میلیون یورو پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کند ......

 ‌و ‌به نقل از اکیپ، نیمار در فصل جابه جایی تابستانی هواداران بارسلونا را شوکه کرد و تصمیم گرفت که با 222 میلیون یورو پیراهن پاری ‌سن‌ ژرمن را بر تن کند. این بازیکن برزیلی عملکرد خوبی در پاری ‌سن‌ ژرمن داشته و توانسته انتظارات را بر آورده کند.
نیمار در دیدار شب گذشته (یکشنبه)  پاری ‌سن‌ ژرمن برابر رن در جام حذفی فرانسه هم درخشید و توانست دو گل به ثمر برساند.
به نظر می‌رسد که نیمار در پاری ‌سن‌ ژرمن بهترین دوران فوتبالی خود را پشت سر می‌گذارد  و رفته رفته به روزهای اوجش بر می‌گردد.
او در 21 بازی اخیر خود با پیراهن پاری ‌سن‌ ژرمن توانسته 19 گل به ثمر رساند و 12 پاس گل هم بدهد که این نشان می‌دهد که او تا چه اندازه آماده است.
پاری ‌سن‌ ژرمن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی برود. هواداران پاری ‌سن‌ ژرمن در این دیدار حساب ویژه‌ای روی نیمار دارند و انتظار درخشش این بازیکن را دارند.
نیمار اگر بتواند با پاری ‌سن‌ ژرمن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد شانس بالایی برای کسب توپ طلا خواهد داشت. او تنها در این حالت می‌تواند امیدوار به پشت سر گذاشتن لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن فوتبال