نیمار: به زودی با بارسا تمدید می‌کنم

نیمار، ستاره بارسا، تایید کرد که از دوران حضور در این باشگاه بسیار لذت برده و احساس می کند که در هیچ باشگاه دیگری در دنیا، نمی توانست جوی که در نوکمپ وجود دارد را تجربه کند ......


نیمار، ستاره بارسا، تایید کرد که از دوران حضور در این باشگاه بسیار لذت برده و احساس می کند که در هیچ باشگاه دیگری در دنیا، نمی توانست جوی که در نوکمپ وجود دارد را تجربه کند.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در حالی که مذاکرات برای تمدید قرارداد نیمار با بارسا در جریان است، گفته می شود او قراردادش را تا سال 2021 تمدید خواهد کرد و او اکنون تایید کرد که از بودن در باشگاه کاتالانی راضی است.

 

او به خبرنگاران گفت:" هنوز زمان دقیقش را نمی دانم اما به زودی قرارداد جدید را امضا می کنم. از بودن در بارسا خیلی خوشحالم و از بودن در این شهر. همه چیز مانند رویاست. از همه چیز خیلی لذت می برم.

 

 

آنچه بیش از همه دوست دارم، جو تیم است. همه بازیکنان با هم دوست هستند. جو تیم خیلی آرام است و ما یک تیم بسیار منجسم تشکیل دادیم و به همین دلیل پیروزی های زیادی به دست آوردیم. خیلی سخت است که این جو را در جای دیگری پیدا کنیم. هیچ باشگاهی مانند بارسا نیست.

 

راز پشت موفقیت های مثلث خط حمله، دوستی ماست. می دانیم که تاریخ ساز شده ایم و در کنار هم قوی تر هستیم. ما در داخل و خارج زمین دوست هستیم و این برای تیم بسیار خوب است."

 

تگ ها


فوتبال