نیمار تایید کرد؛ تمدید قرارداد با PSG

نیمار، ستاره برزیلی PSG، پس از کمک به حذف بایرن از چمپیونزلیگ تایید کرد که قرار است قرارداد خود با پاریسی ها را تمدید کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به رغم پیروزی ۱-۰ بایرن مونیخ در دیدار برگشت از دور یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ برابر پاری سن ژرمن که شب گذشته برگزار شد، PSG در مجموع با نتیجه ۳-۳ و با گل زده بیشتر در خانه حریف، راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شد.

پس از این بازی نیمار که قراردادش در تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید گفت که با توجه به آرامش و راحتی که در PSG دارد، تمدید قراردادش با این باشگاه دیگر مشکلی نیست.

نیمار گفت: "تمدید قرارداد با PSG دیگر مشکلی نیست. روشن است که من اینجا بسیار احساس راحتی می کنم و احساس می کنم که PSG خانه من است. من از قبل بیشتر احساس خوشحالی می کنم."

نیمار همچنین با ستایش از روحیه جمعی تیمش، گفت: "با وجود این شکست، من بسیار خوشحالم. ما برابر تیم بسیار بزرگی بازی کردیم. ما هم تیم بزرگی هستیم و امشب این موضوع را نشان دادیم. ما قهرمانان اروپا را حذف کردیم. هدف‌مان را حفظ کرده ایم و حالا در نیمه نهایی هستیم و باید حتی بیشتر تلاش و پیشرفت کنیم و امیدوار باشیم که یک نیمه نهایی خوب داشته باشیم.

این درست است که ما خیلی زیاد با یکدیگر حرف می زنیم، ما به راستی یک تیم هستیم. مارکینیوش در طول بازی با ما صحبت کرد تا به سازماندهی ما کمک کند. دیدیم که آنخل دی ماریا امروز خیلی دوید. باید به همه تبریک بگوییم."

حریف PSG در مرحله بعد امشب مشخص خواهد شد و نیمار و یارانش در نیمه نهایی با منچسترسیتی و یا دورتموند رو به رو خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

رویای مسی-نیمار؛ شاید وقتی دیگر

الخلیفی: نیمار و امباپه بهانه‌ای برای ترک PSG ندارند

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال