نیمار: تقابل با سیتی به اندازه بایرن دشوار است

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن تمایلی به صحبت در مورد تمدید قرارداد با این تیم از خود نشان نداد....

به گزارش "ورزش سه"، یک سال دیگر قرارداد نیمار با باشگاه پاری سن ژرمن تمام می شود و البته اخبار حاکی از توافق طرفین برای تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۶ است. نیمار، ستاره برزیلی و ۲۹ ساله پیش از دیدار حساس فردا شب تیمش مقابل منچسترسیتی مدعی شد این مسابقه به اندازه تقابل با بایرن مونیخ دشوار خواهد بود.

نیمار گفت: "من در مورد این موضوع بعد از بازی گذشته صحبت کردم و فکر نمی کنم لازم باشد بیشتر از این حرف بزنم.به دنبال بهترین اتفاق برای طرفین هستیم، پیش از این نیز گفته ام که اینجا خوشحالم و احساس خیلی بهتری نسبت به فصول قبل دارم. از برخی جهات در ترکیب پاری سن ژرمن پیشرفت کرده ام و البته روزهای سختی را نیز پشت سر گذاشتم که مردم در مورد آن می دانند. من برخلاف نظر برخی از هواداران همیشه سخت تلاش کرده و حرفه ای بوده ام.

تقابل با منچسترسیتی؟ بی تردید بازی سختی پیش روی ما خواهد بود و البته هیچ حریف آسانی در این سطح وجود ندارد. منچسترسیتی تیم سطح بالا بوده و البته این مرحله نیمه نهایی است. این دیدار به اندازه تقابل بایرن مونیخ دشوار خواهد بود و ما تمام تلاش خود را برای کسب برتری مقابل منچسترسیتی و صعود به دیدار فینال انجام خواهیم داد.

پاری سن ژرمن در این سالها خیلی رشد کرده و حالا باشگاه مورد احترام بیشتری قرار دارد. وقتی مردم در مورد پاری سن ژرمن صحبت می کنند می دانند که ما در چهار، پنج یا شش تیم نهایی لیگ قهرمانان هستیم و حالا در آستانه فتح این رقابت ها قرار گرفته ایم."

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار منچستر سیتی