نیمار تمرین کرد؛ آماده باش ستاره برزیلی به رئال

نیمار توانست بخش اول تمرین دیروز پی اس جی را بدون مشکل به اتمام برساند....

به گزارش "ورزش سه"، ۱۲ روز دیگر، پاری سن ژرمن و رئال مادرید در اولین بازی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در پارک دو پرنس به مصاف هم می روند و هدف نیمار است که با پست سر گذاشتن مصدومیت مچ پا، بتواند لیونل مسی و کیلیان امباپه را در خط حمله تیمش همراهی کند.

در ابتدا و وقتی نیمار در تاریخ ۲۸ نوامبر در دیدار مقابل سنت اتین مصدوم شد، اخبار حاکی از دوری ۶ الی هشت هفته‌ای این بازیکن از میادین بود. البته هفته گذشته این مهلت دو ماهه به اتمام رسید و خبری از نیمار حتی در تمرینات گروهی پاری سن ژرمن نبود.

 نیمار در روزهای اخیر دویدن و تمرینات سبک خود را آغاز کرده بود و طبق ادعای اکیپ توانست بخش اول تمرین دیروز پی اس جی را نیز بدون مشکل پشت سر بگذارد.

او زیر نظر بدنساز خود ابتدا تمرینات فیزیکی انجام داد و سپس به جمع هم تیمی هایش اضافه شد. این نشریه معتبر ادعا کرده است که اگر مصدومیت برنگردد، نیمار در فهرست پی اس جی برای بازی با رئال حضور خواهد داشت و سپس مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم تصمیم خواهد گرفت که به او از ابتدا میدان بدهد یا کار را از روی نیمکت شروع کند.

نیمار در بازی یکشنبه برابر لیل و جمعه هفته بعد برابر رن غایب خواهد بود و کادر فنی قصد ریسک کردن روی او را ندارد تا بدون مشکل به بازی با رئال برسد.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار رئال مادرید