نیمار: جدایی از بارسلونا برایم مرگ نیست

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از درخشش با پیراهن این تیم بسیار خوشحال است ......

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از درخشش با پیراهن این تیم بسیار خوشحال است. او سکوت خود را شکست و درباره جدایی از بارسلونا سخن به میان آورد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ال پایس، نیمار در نخستین حضور خود با پیراهن پاری سن ژرمن درخشید و توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد. این بازیکن برزیلی توانست در دیدار برابر گنگام که با پیروزی سه بر صفر به سود پاری سن ژرمن به پایان رسید یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد.

او بعد از بازی، گفت : از این شروع خاطره انگیز بسیار خوشحال هستم. توانستم در پیروزی تیمم جدید خود نقش داشته باشم و این واقعا خوشحال کننده است. بازی کردن در کنار هم تیمی های جدید و کسب عنوان های قهرمانی برای من بسیار لذت بخش است. امیدوارم که در دیدارهای آینده هم بتوانم با پیراهن پاری سن ژرمن بدرخشم.

نیمار درباره جدایی از بارسلونا، گفت :  من بسیار آرام هستم و دلیلی ندارد که نگران باشم. بله. قبول دارم که جدایی از بارسلونا سخت است اما باید بگویم که از حضور در پاری سن ژرمن خوشحالم. بعضی بر این باور هستند که جدایی از بارسلونا برای من مثل مرگ است اما باید بگویم الان زنده تر از هر زمان دیگری هستم. تیم و شهر و بازیکنانی که در کنار آنها بودم تغییر کرده است اما  فوتبال همچنان پا بر جاست. پس باید ادامه  داد.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن فوتبال