نیمار خبیث ترین ستاره جهان فوتبال!

نیمار را می توان به یک مار خوش خط و خال تعبیر کرد که به هیچ رنگ و پرچمی وفادار نیست که تنها منافع خود را در نظر دارد ......

نیمار را می توان به یک مار خوش خط و خال تعبیر کرد که به هیچ رنگ و پرچمی وفادار نیست که تنها منافع خود را در نظر دارد.

 نیمار ستاره بزرگ باشگاه پاری سن ژرمن پس از چند ماه حضور در این تیم تصمیم دارد تا بزودی راهی رئال مادرید شود! اتفاقی که به لحاظ رفتار حرفه ای در  میان تمامی بازیکنان جهان رعایت می شود! اما به نظر می رسد نیمار هنوز به هیچ عنوان این مسئله را یاد نگرفته است!

 در دنیای امروزه البته وفاداری به باشگاه و پیراهن مفهومی ندارد، چرا که پول های سرسام آور و رقم های جنجالی هستند که حضور بازیکنان را در باشگاه های بزرگ قطعی می نماید! این مسئله نیازی به اثبات ندارد! چرا که بسیار بدیهی است! برای یک لحظه فکر کنید اگر کریستیانو رونالدو از رئال مادرید دستمزد های آنچنانی نگیرد آیا باز هم در سانتیاگو برنابئو باقی خواهد ماند؟ مسی چطور؟

جواب سوال بسیار مشخص است! خیر! هیچ بازیکنی در دنیای فوتبال امروزه اگر دستمزدش باب میلش نباشد قطعا در هیچ زمینی و با هیچ پیراهنی برای منافع آن باشگاه عرق نخواهد ریخت! امروز دیگر دنیای پله و مارادونا نمی تواند بر بازیکنان جوان تاثیر گذار باشد! آنها تحت تاثیر رسانه ها و دنیای تبلیغات هستند! پس طبیعی است بازیکنی که هرروز در بیلبورد های تبلیغاتی قرار دارد، باید بیشترین ها را بخواهد!

 ماجرا برای نیمار بسیار متفاوت است! او پا را فراتر گذاشته است! او دیگر به پول تنها راضی نیست! بلکه می خواهد امپراطوری را در باشگاه خود داشته باشد! شاید اگر فرصت برای او فراهم باشد خواهان سرمربیگری تیم را به طور همزمان در زمین بازی نیز باشد!

او از نمونه های یک برزیلی منفور است که نمی خواهد افسانه باشد! می خواهد یک ماجرا باشد! نیمار به انصاف سبکی تازه از شارلاتانی در فوتبال به راه انداخته است! سفره ای بزرگ را با دریبل هایش پهن کرده است که تمامی خانواده اش به لطف او حالا دارای پوزیشن های اسم و رسم دار شده اند! اما نیمار به چه می اندیشد؟ آیا او واقعا فوتبال را می خواهد یا حساب های بانکی را؟

نیمار حالا ساز پیوستن به باشگاه رئال مادرید را کوک کرده است، دلیل رفتارهای او مشخص نیست! اما چیزی که مشخص است آشفتگی های شخصیتی وی است! او با حضورش در رئال مادرید قطعا جدا از اینکه برای خود دردسر های تازه ای ایجاد خواهد کرد، رئال مادرید را هم به منجلابی از حواشی خواهد کشاند که درآمدن از آن سال ها زمان خواهد برد!

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال