نیمار خصوصیات رهبری تیم ملی را ندارد

اسطوره فوتبال برزیل معتقد است که نیمار خصوصیات لازم برای رهبری تیم ملی برزیل را ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیمار سال هاست برای تیم ملی برزیل بازی می کند ولی هنوز نتوانسته در این تیم به یک رهبر تمام عیار تبدیل شود. او حتی برای مدتی بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بست ولی فشار انتقادها از او به قدری بالا رفت که بازوبند را پس داد.

ستاره پرحاشیه فوتبال، نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ را به دلیل مصدومیت از دست داد و شاهد شکست ۷-۱ تیمش از آلمان بود. او در کوپا آمه ریکای اخیر که برزیل در آن قهرمان شد را نیز به دلیل مصدومیت حضور نداشت. او البته طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو را در کارنامه افتخاراتش دارد.

کافو که به عنوان کاپیتان برزیل، جام جهانی ۲۰۰۲ را بالای سر برده، در مورد نیمار به فاکس اسپورتس گفت:« نیمار از لحاظ تکنیکی غیر قابل بحث است. او حتی از این حیث بالاتر از مسی قرار می گیرد ولی معتقدم این تیم ملی برزیل، یک رهبر و لیدر واقعی ندارد.

نیمار هرگز یک لیدر برای سلسائو نبوده است. نه اینکه نخواهد چنین کاری انجام دهد بلکه این در ذات او نیست. تا الان دیده اید او در یک تنش درون تیمی دخالت کند و مانعش شود؟ خیر. در شخصیت نیمار رهبری وجود ندارد و از نظر من، این یک نقطه ضعف محسوب می شود.»

بیشتر بخوانید:

شکنجه واقعی در لالیگا؛ فوتبال بی تعطیلی تا ۲۰۲۱!

تگ ها


تیم ملی برزیل نیمار کافو فوتبال جهان Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال