نیمار در تست رئال مادرید گریه می کرد!

واگنر ریبیرو مدیر برنامه های سابق نیمار ادعای جالبی در مورد حضور نیمار در رئال در سن ۱۳ سالگی مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نیمار تابستان ۲۰۱۹ برای جدایی از پی اس جی به یقین رسیده بود. برای او تفاوتی نداشت به بارسلونا برگردد یا راهی رئال شود. او ابتدا با رئال وارد مذاکره شد و تا دو هفته قبل از اتمام نقل و انتقالات تابستانی هم رئال را گزینه اول خود می دانست اما در نهایت کهکشانی ها پیشنهاد خود را پس گرفتند و شانس بازگشت نیمار به بارسا بیشتر شد. سه دور مذاکره مسئولان بارسا با مدیر ورزشی پی اس جی اما در نهایت هیچ نتیجه ای نداشت.

واگنر ریبیرو در مورد اتفاقات تابستان دو سال پیش گفت:« من نیمار را از ۱۲ سالگی می شناسم. ۱۳ ساله بود که او را به رئال مادرید بردم و ۲۰ روز در آکادمی این باشگاه حضور داشت. پدر نیمار نیز همراه ما بود ولی نیمار هر اندازه در تست های خوش می درخشید، در هتل گریه و زاری می کرد و می خواست به نزد مادر و خواهرش در برزیل برگردد. در نهایت مدیر سانتوس پیشنهاد مالی خوبی داد و پدرش هم معتقد بود بهتر است او فعلا در برزیل بماند.»

ریبریو ادامه داد:« نیمار تابستان ۲۰۱۹ می خواست از پی اس جی جدا شود و با رئال مادرید مذاکره کرد. فلورنتینو پرز(رئیس رئال) به من گفت که حاضر است ۳۰۰ میلیون یورو به پی اس جی بدهد ولی ناصر الخلیفی مخالفت کرد و گفت با یک میلیارد یورو هم نیمار را واگذار نمی کند.

به شخصه ترجیح می دادم او سال ۲۰۱۳ به رئال برود و نه بارسا اما نیمار به خاطر مسی بارسلونا را انتخاب کرد. سران وقت بارسا می دانستند رابطه ام با فلورنتینو پرز خوب است و به همین دلیل اجازه ندادند در مراسم معارفه شرکت کنم و احساس تحقیر به من دست داد. واقعا غیرمنصفانه بود.»

آینده نیمار:« او الان در پی اس جی خوشحال است و هیچ باشگاهی جز پی اس جی نمی تواند توقعات مالی او را برآورده کند. هم رئال و هم بارسا مشکلات اقتصادی دارند. سیتی و یونایتد هم بعید می دانم شانسی داشته باشند. نیمار زندگی خوبی در پاریس دارد و پی اس جی هم تیم فوق العاده ای است. امسال قهرمان اروپا می شوند و نیمار هم توپ طلا را خواهد برد.»

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال