نیمار در مسیر دریافت حقوقی بیشتر از مسی

با توجه به قرارداد جدید نیمار با بارسلونا، این ستاره جوان برزیلی در آینده ای نزدیک حقوقی بیشتر از لیونل مسی دریافت خواهد کرد ......

 با توجه به قرارداد جدید نیمار با بارسلونا، این ستاره جوان برزیلی در آینده ای نزدیک حقوقی بیشتر از لیونل مسی دریافت خواهد کرد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در نگاه اول، شاید دریافت حقوق 25 میلیون یورویی در هر فصل برای نیمار خیلی عجیب به نظر نرسد اما شرایط کمی پیچیده تر از آن است که سران بارسلونا فکر می کنند. بحث تمدید قرارداد نیمار، از زمستان سال گذشته و با پیشنهاد گزاف و 190 میلیون یورویی پاری سن ژرمن و درآمد خالص هر فصل 40 میلیون یورو آغاز شد.

 

علیرغم رخ ندان این اتفاق، مذاکرات بین باشگاه و نیمار آغاز شد و حالا به نظر می رسد قرارداد جدید نیمار با 15 میلیون یورو درآمد سالانه و امکان اضافه شدن 10 میلیون یورو در صورت ارائه عملکرد قبل قبول، آماده امضا شدن است. در صورت دریافت تمام و کمال نیمار و رسیدن به سقف ذکر شده، درآمد این ستاره برزیلی 3 میلیون یورو از مسی بیشتر خواهد شد.

 

البته در هفته های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با تمدید قرارداد لیونل مسی نیز به گوش رسیده است و احتمالا با قرارداد جدید وی، باز هم شماره 10 بارسلونا پردرآمدترین بازیکن این تیم خواهد شد.

 

تگ ها


فوتبال