نیمار: رابطه‌ام با هواداران PSG مثل رابطه زن و شوهرهاست؛ فعلا قهریم!

مهاجم تیم پاری‌سن‌ژرمن که به دلیل تمایل به ترک این تیم رابطه خوبی با هواداران ندارد درباره این رابطه صحبت کرد. نیمار اعلام کرد می‌خواهد به پاری‌سن‌ژرمن کمک کند....

مهاجم تیم پاری‌سن‌ژرمن که به دلیل تمایل به ترک این تیم رابطه خوبی با هواداران ندارد درباره این رابطه صحبت کرد. نیمار اعلام کرد می‌خواهد به پاری‌سن‌ژرمن کمک کند.

به گزارش مدال، نیمار که شب گذشته بازهم با گلزنی خودش موجب برد ۱-۰ پاری‌سن‌ژرمن شد درباره رابطه‌اش با هواداران PSG به اظهارنظر پرداخت. او می‌گوید: رابطه من و هواداران مانند زن و شوهرهاست، بعضی اوقات بحث می‌کنید و در نهایت مدتی با هم حرف نمی‌زنید. اگرچه پس از مدتی عشق برمی‌گردد و عادی می‌شوید. من به پاریس آمدم تا به پاری‌سن‌ژرمن کمک کنم و همه توانم را در زمین برای تیم خرج کنم. خیلی خوشحالم. دوست دارم به تیم کمک کنم چه با گل و چه با پاس گل.
سوپراستار برزیلی تیم پاری‌سن‌ژرمن در ادامه گفت: امباپه چگونه با ما کمک می‌کند؟ با لبخندش، با اخلاق خوبش و با فوتبالش! ما بازی را بردیم و با حمایت از یکدیگر و حس خوبمان توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. غیبت من؟ دورانی طولانی بود. وقتی تیم شکست می‌خورد شما می‌خواید هرچه سریع‌تر به ترکیب برگردید. آسان نبود اما در نهایت محرومیتم تمام شد.

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی پاری سن ژرمن 1 - 0 بوردو/ ویدیو

 

تگ ها


حاشیه فوتبال